Anthem

 

Anthem

 
یکی از شاهکارهای شرکت Bioware به بازار عرضه شد.همانطور که می دانید این شرکت از با استعداد ترین و بهترین نفرات را در عرصه ی بازی دارد و شاهکار mass Effect را به بازی بازان تقدیم کرده است.حال با جدیدترین عنوان خود به نام Anthem  وارد چالش جدیدی شده اند.تریلر زمان عرضه این عنوان را می توانید مشاهده بفرمایید.
 
 
 
با توجه به گزارش های منتشر شده نسخه بتا این عنوان حدود 44 میلیون ساعت توسط بازی بازان تجربه شده است که نفرهای زیادی به تعریف از این عنوان پرداخته اند.بی شک یکی از بهترین و جذاب ترین مبارزه ها را می توانید در این عنوان تجربه کنید.توجه زیاد به بخش چند نفره بازی نشان می دهد که نگاه ویژه ای به قسمت مبارزه های چند نفره شده است.

 
 
این عنوان یک شوتر به صورت نقش آفرینی بر پایه چند نفره تمام آنلاین است که در قالب یک تیم یا گروه می توانید دست آوردهای بسیار جذابی داشته باشید.پرداخت های درون برنامه ای تاثیری بر انجام گیم پلی بازی نخواهد داشت و فقط روی ویژگی های ظاهری شخصیت ها تاثیر گذار خواهد بود.تمام مراحل داستان برای تمام بازی بازان قابل انجام خواهد بود فقط اتصال دستگاه به اینترنت به صورت دائم باید باشد.

 
 
از ویژگی های بسیار جذاب این عنوان می توان به گرافیک و نورپردازی فوق العاده اشاره کرد که کیفیت استاندارد و مطلوبی را برای شما خواهد داشت.یکی از ویژگی های عنوان Anthem  می توان به استفاده از رنگ های چشم نواز در ساخت طبیعت اشاره کرد که در هنگام مبارزه ها لذت زیادی را به شما خواهد داد.

 
 
Anthem یکی از بهترین عناوین ۲۰۱۹، و برای دوست داران بازی های آنلاین و چند نفره یک اولویت خواهد بود. گرافیک هنری فوق العاده، دنیایی وسیع و در عین حال عمیق در کنار سیستم شخصی سازی و المان های نقش آفرینی، Anthem را تبدیل به یکی از بهترین عناوین سال 2019 کرده است.آن چیز که مشخص است پتانسیل این بازی برای تبدیل شدن  به یک عنوان موفق دیگر ساخت Bioware بسیار زیاد است.

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب