Call of Duty Black Ops 4Call Of Duty Black Ops 4
 
Call of Duty: Black Ops 4 یکی از مورد انتظارترین بازی‌های پاییز امسال است منتشر شد. استودیو تری‌ آرک و کمپانی اکتیویژن در این تریلر از بازی، بخش‌های مختلفی از آن از جمله حالت Blackout، حالت چندنفره و صدالبته حالت پرطرفدار Zombies را نمایش داده‌اند که اگر از علاقه‌مندان به بازی هستید و قصد خرید آن را دارید، تماشای این تریلر را به شما توصیه می‌کنیم.
 
 

به طور کلی منتظر ۱۴ نقشه در زمان عرضه باشید که ده مورد از آن جدید بوده و با Black Ops 4 برای اولین بار به سری معرفی شده‌اند.با وجود اینکه Call of Duty: Black Ops 4 دارای بخش تک‌نفره نیست، چیزهای زیادی برای تجربه مانند بخش زامبی و سه نقشه آن وجود دارد.
 

بخش نامبرده دارای قابلیتی تحت عنوان جهش‌های شخصی‌سازی شده( Custom Mutations)  است که با استفاده از آن، بازی‌بازان می‌توانند متغیرهای مختلفی را دست‌کاری کرده و در اختیار دیگران قرار دهند تا آن‌‌ها با تجربه این محتویات سرگرم شوند. در این میان تری‌آرک قصد دارد که گاهی رویداد‌های مخصوص کار را هم معرفی کند.
 

برای نصب بازی به حداقل ۱۰۰ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهد بود. بنابراین Black Ops 4 بزرگترین عنوان سری Call of Duty خواهد بود که با توجه به وجود سه بخش بزرگ در بازی، این موضوع کاملا طبیعی است. معمولا شما عادت کرده بودید که در بخش چندنفره بازی‌های Call of Duty به رتبه پرستیژ (Prestige) دست پیدا کنید و از آن‌جا به رشد دنباله‌دار خود ادامه دهید. در Blackout خبری از پرستیژ نخواهد بود و این بخش دارای حداکثر سطح ۸۰ است. البته وندرهار قول این را داده که در صورت رسیدن به این سطح، جایزه بسیار خوبی را دریافت خواهید کرد.
 
 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب