Jump Force

 

Jump Force

 
عنوان Jump Force به مناسبت 50 سالگی این سری کمیک به بازار عرضه شد.شرکت Bandei Namco  که وظیفه ی انتشار عنوان های مختلف بر اساس داستان ها این مجموعه را دارد عنوان جدید انیمه به نام Jump Force را منتشر کرد که می توانید تریلر زمان عرضه این بازی را مشاهده بفرمایید.
 
 
 
در ابتدای بازی باید شخصیت های خوبی که تحت کنترل دشمن در آمده اند را با خارج کردن Umbras core  فاسد شده تحت کنترل خود درآورید و در ادامه بازی جذاب تر خواهد شد.شخصیت پردازی در این عنوان به صورت خوبی انجام شده است و سازندگان با این فرض که بازی بازان با شخصیت های معروف آشنایی دارند زیاد به معرفی آن ها پرداخته نشده است.

 
 
این عنوان حدود 42 شخصیت مختلف قابل بازی دارد که 40 شخصیت آن مربوط به 16 سری انیمه و مانگای مختلف می باشد و 2 شخصیت نیز فقط برای این عنوان طراحی شده است. علاوه بر سیستم معمول ضربه به صورت سنگین و سبک که در تمام بازی‌ها  وجود دارد، با جهت دادن به کنترلر، این ضربه‌ها را که معمولاً امکان اجرای آن‌ها به صورت کمبو وجود دارد، به شکل‌های مختلفی روی دشمنان اجرا کرد و همچنین هر شخصیت 4 نوع ضربه ویژه دارد.

 
 
در بررسی بازی از نظر گرافیکی باید به این موضوع توجه کرد که اکثر این شخصیت‌ها در انیمه‌ها طراحی شده‌ و حالا قرار است وارد این بازی بشوند و چالش اصلی سازندگان، هماهنگ کردن سبک‌های طراحی مختلف این شخصیت‌ها با یکدیگر است و خوشبختانه سازندگان این بازی به خوبی از پس این کار برآمده‌اند.

 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب