Kingdom Hearts 3

 

Kingdom Hearts 3

 
پس از مدت ها انتظار بازی Kingdom Hearts 3  به بازار عرضه و در دسترس بازی بازان قرار گرفت و تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده است که بخش های مختلف بازی را نشان می دهد.از جمله ویژگی های تریلر بازی شخصیت اصلی بازی سورا Sora می تواند به سلاح های مختلف مجهز به شود و در زمان های مختلف می توانید این سلاح هارا به شکل های مختلف تغییر دهید.
 
 

 
بازی Kingdom Hearts III یکی از محبوب‌ترین عناوین ژاپنی در چند ماه اخیر محسوب می‌شود. اگر جدول‌های هفتگی مجله‌ی فامیتسو را دنبال کرده باشید، متوجه شده‌اید که چندین و چند هفته است که این بازی در سه رتبه‌ی اول آن قرار دارد. نیاز به ذکر نیست که این بازی نه تنها دارای گرافیک خوب و گیم‌پلی عالی است، بلکه لیست شخصیت‌های بلندبالای آن نیز مزید بر علت می‌شود که محبوبیت آن بالاتر برود.
 
 

هیچ شکی نیست که قابلیت Photo Mode یکی از بارزترین و البته جالب‌ترین مکانیزم‌هایی است که در بازی‌های ویدئویی وجود دارد. بازی‌بازان توسط این قابلیت از صحنه‌های جالب بازی عکس‌برداری می‌کنند و یا مکان‌های مخفی که پیدا کرده‌اند را با استفاده از آن به ثبت می‌رسانند. برای مثال، تمامی کسانی که بازی Uncharted 4 را انجام داده‌اند، از کتابی که پشت آن نام یک ایرانی و البته دانشگاه تهران نوشته شده است، عکس گرفته‌اند و آن را به دوستانشان نشان داده‌اند. در نتیجه قابلیت Photo Mode را می‌توان یک مکانیزم بدون نکته‌ی منفی دانست. این مورد در رابطه با بازی Kingdom Hearts 3 نیز کاملا صادق است.
نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب