Left Alive

 

Left Alive

 
عنوان جدید Left Alive از شرکت   Square Enix منتشر شد.این عنوان سوم شخص و دارای ویژگی های خاص خود می باشد که در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت،تریلر زمان عرضه این عنوان را می توانید مشاهده بفرمایید.
 
 
 
شخصیت olga یکی از شخصیت های اصلی بازی می باشد که در روایت داستانی بازی نقش بسیار مهمی دارد.این اثر دارای بخش های مختلفی در بخش داستانی دارد که در هر مرحله از بازی شما شخصیت های مختلفی را دارید و که دارای بخش های طولانی نیز می باشد.یکی از ویژگی های این عنوان وجود بخش آنلاین مورد قبول آن است که بازی بازان و دوست داران بخش آنلاین را راضی خواهد کرد.

 
 
در این عنوان شخیت های غیر قابل بازی به نام NPC وجود دارد که می توانید با هر کدام از آن ها ارتباط بر قرار کنید و می توانید در قسمت های مختلف بازی از آن شخص در خواست کمک کنید.داستان این بازی روایت سال 2021 و در کشور روسیه و در شهر Nova Slava است.با توجه به گفته های کارگردان بازی،شخصیت های بازی هیچ کدام ویژگی خاصی نداشته و در واقع انسان های عادی هستند که برای بقا می جنگند.

 
 
با توجه به تریلر های منتشر شده شما در مراحل بازی می توانید هم به صورت مخفی کاری و هم به صورت تمام اکشن عمل کنید و مراحل بازی را تمام کنید.البته توجه داشته باشید که تجربه مخفی کاری های این بازی فوق العاده ویکی از ویژگی های اصلی بازی می باشد.با تهیه نسخه Day One Edition این بازی می توانید از موارد خاص مثل اصلحه ها و ... دیگر بهره ببرید و خود را کاملا مجهز کنید.

 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب