LEGO DC Super VillainsLEGO DC Super Villains
 
جدیدترین بازی از مجموعه بازی‌های لگویی، Lego DC Super-Villains نام دارد.شرکت سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر Warner Bros. Interactive Entertainment بصورت رسمی عنوان Lego DC Super-Villains را به بازار عرضه کرد.بعضی از مراحل، بر اساس فیلم‌های در دست ساخت دنیای سینمایی دیسی ساخته شده‌اند.
 
 

این بار، داستان گروهی از ابرقهرمانان روایت می‌شود که در قالب گروه لیگ عدالت خواهان جلوگیری از شورش و به قدرت رسیدن شخصیت‌های شرور کمیک‌های دی‌سی هستند. تریلر جدید و دو دقیقه‌ای این بازی ضمن نمایش دادن صحنه‌های از داستان، بخش‌هایی از گیم‌پلی LEGO DC Super-Villains را نیز به تصویر می‌کشد.
 

این بازی بر اساس شخصیت‌های شرور دنیای کمیک‌های دیسی ساخته شده و شما می‌توانید شخصیت مورد علاقه خود را از میان ابرشروران حاضر در این بازی انتخاب کنید و با آن شخصیت به بازی بپردازید. این برای اولین بار است که استودیو TT Games بازی‌ای بر اساس ابرشرور‌ها می‌سازد. تمام بازی‌های قبلی استودیو TT Games بر اساس ابرقهرمانان ساخته شده بودند مانند LEGO Marvel Superheroes یا LEGO Batman و یا بازی‌های دیگر این استودیو. این بازی قرار است داستان شخصیت‌های شرور دنیای دیسی را روایت کند و تمرکز اصلی داستان برروی شخصیت‌های شرور است.
 

در عنوان LEGO DC Super-Villains، گروه لیگ عدالت ناپدید شده است و وظیفه حفاظت از زمین برعهده یک گروه جدید از قهرمانان که از یک جهان موازی می‌آیند سپرده شده است که خود را سندیکای عدالت می‌نامند. سپس گروه نابودی (گروهی که شخصیت‌های شرور دنیای دیسی برای مقابله با لیگ عدالت تشکیل داده‌اند) متوجه می‌شوند که محافظان جدید زمین آنطور که بنظر می‌رسد قرار نیست از زمین محافظت کنند. سپس ابرشروران دنیای دیسی به گرد هم می‌آیند تا نقشه شرورانه این غریبه‌های اسرار آمیز را خنثی کنند.
 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب