PES 2019PES 2019


 
Pro Evolution Soccer 2019 جدید‌ترین نسخه از شبیه‌ساز فوتبال کونامی است که تلاش زیادی برای ارائه یک فوتبال عالی کرده است.
 

سری Pro Evolution Soccer یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین مجموعه بازی‌های فوتبال است که هر ساله، خیلی‌ها بی‌صبرانه منتظر انتشار نسخه جدید آن هستند و حال، نسخه امسال این مجموعه یعنی PES 2019 منتشر شده است.


کونامی امسال، سیستم اتخاذ دستورات تاکتیکی در بازی را دست‌خوش تغییراتی کرده است که اعمال این دستورات را ساده‌تر از همیشه می‌کنند. شما در قسمت تعیین چنیش تیم‌تان، می‌توانید دستورات تاکتیکی خاصی را برای دفاع و حمله به کلید‌های جهت کنترلر تنظیم کنید و در بازی، صرفا با زدن دو کلید، این دستورات اعمال می‌شوند و از آن مهم‌تر، اینکه هوش مصنوعی بازیکنان آنقدر خوب است که خیلی زود این دستورات را در زمین اجرا کنند و این فرصت را برای شما فراهم بیاورند تا آن چیزی را که در ذهن دارید، در زمین پیاده کنید.
 

تغییراتی هم در گیم‌پلی کلی بازی اعمال کرده‌اند و برای مثال، شاهد انیمیشن‌های نرم‌تری در بازی هستیم و بازیکنان به شکلی طبیعی‌تر توپ را کنترل می‌کنند. همچنین مواردی مثل سیستم استامینا هم دست‌خوش تغییراتی شده است و امکان اعمال تعویض‌های سریع صرفا با زدن چند کلید هم در بازی قرار گرفته است.
کونامی سال گذشته سرعت کلی بازی PES را کمی کاهش داد و همین مساله کمک زیادی با واقع‌گرایانه‌تر شدن بازی کرد. این شرکت امسال با اضافه کردن یک سری حرکات جدید در زمینه کنترل توپ و موارد اینچنینی، این مساله طبیعی‌تر شدن بازی را حتی بهتر از قبل کرده است و برای مثال تماشای شیوه‌های متنوعی که بازیکنان برای کنترل توپ به کار می‌گیرند یا حتی ضعف‌های آن‌ها در کنترل برخی توپ‌ها که ممکن است چنین اتفاقی در فوتبال واقعی هم رخ بدهد، واقعا جالب است.

سیستم تعویض سریع که در این نسخه اضافه شده بسیار کارآمد است و از طرف دیگر، تغییرات جزئی اعمال‌شده در گیم‌پلی هم شرایط مناسبی دارند. یکی از این تغییرات سیستم کنترل توپ متفاوت بازی نسبت به قبل است که البته شاید در ابتدا کمی طول بکشد تا به آن عادت کنید اما به مرور زمان تاثیر مثبتش را در بازی حس خواهید کرد. همچنین بازی در مجموع این اجازه را به شما می‌دهد تا به شکل طبیعی‌تری فوتبال زیبایی را که در ذهن دارید ارائه بدهید.
گیم‌پلی عالی و هوش مصنوعی خوب بازیکنان و انیمیشن‌های بسیار قوی و فیزیک عالیش بهترین تجربه فوتبالی رو به گیمر ارائه می‌ده و در حالت بازی با حریف واقعی یه فوتبال کاملا لذت‌بخشه و مفرح است.

 
 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب