Sekiro Shadows Die Twice

 

Sekiro Shadows Die Twice

 
سکیرو یک عنوان سوم شخص اکشن ماجراجویی است.بازی در دوران تاریخی سنگوکو جریان دارد و البته با اتمسفر خاص from software است.کاراکتر اصلی بازی به دنبال باز پس گیری شرافت خود است، که شاید تمام زندگی یک شینوبی در آن خلاصه شود.او قصد دارد استاد خود را از دست قبیله hashino آزاد کند و انتقام دست قطع شده خود را بگیرد.در ادامه می توانید تریلر زمان عرضه بازی را مشاهده بفرمایید.
 
 

شروع داستان ساده به نظر می رسد و پیچیدگیهای عناوین قبلی from software را ندارد، ولی گیم پلی بازی مانند عناوین قبلی کاملا چالشی و خون آلود خواهد بود.این بازی رده بندی سنی بزرگسال را از esrb دریافت کرده است و در توضیح گیم پلی آمده است:بازی باز از کاتانا (همان شمشیر سامورایی)و دست مصنوعی در مبارزاتی دیوانه وار بر علیه قبیله دشمن و شیاطین استفاده می کند که در اثر کشتن دشمنان جلوه های پاشیدن خون و قطع عضو و بریده شدن سر دیده میشود.
 

شما میتوانید شخصیت خود را به صورت دلخواه در آورید اما برای انتخاب کلاسهای متنوعی وجود ندارد ولی میتوانید به سبک و روش خود بازی را پیش ببرید.بازی مکانیک های متنوعی دارد مانند مخفی کاری و فرم های مبارزاتی خاص پس می توانید به روش دلخواه خود بازی کنید.
 

بازگشت پس از مرگ به بازی یک مکانیک خاص دارد و قهرمان پس از مرگ می تواند در آن مکان دوباره زنده شود البته قرارنیست این اتفاق تکرار شود و محدودیت هایی خواهد داشت ،زیرا هدف سازندگان آسان کردن بازی نیست و برای مرگ در بازی مجازاتی وجود دارد که سازندگان درباره ان کاملا سکوت کردند.
در مجموع می توان گفت شاید سکیرو با سری سولز تفاوت های زیادی داشته باشد اما دقیقا همان عنوانی است که علاقه مندان وطرفداران از from software و آقای میازاکی انتظار خواهند داشت.

 

 
 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب