کارکرده Death Stranding

توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید.
توضیحات:
بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.

Death Stranding
جدیدترین بازی آقای کوجیما یعنی عنوان مورد انتظار Death Stranding منتشر شد. عنوانی که کوجیما با انتشار آن قصد دارد یک تجربه خاص و جدید را به دست آورید.
 
 

بازی کردن Death Stranding همانند یک سفر است ،سفری که با تجربه آن خواهید دانست چیزی زیبا و منحصر به فرد را تجربه کرده اید که شاید خاطرات آن در تمام مدت زندگیتان در حافظه شما بماند و اینجاست که هنر استاد کوجیما می درخشد.
 

داستان بازی در آینده ای دور رخ می دهد که بر اثر پدیده ای, بسیاری از مردم جهان جان خود را از دست می دهند ،جوامع بشری فرو می پاشند و در این بین تنها چند شهر از کشور آمریکا باقی مانده است که این چند شهر هم هیچ گونه ارتباطی با هم ندارند.در این بین موسسه ای به نام Bridgeتلاش می کند که ارتباط میان شهرها برقرارکند اما با مداخله گروه های تروریستی تلاش های این موسسه نابود می شود و شما در اینجا بازی را در نقش Sam Porter Bridge آغاز خواهید کرد و وظیفه خود را برای به مقصد رساندن مرسوله ها و متصل کردن شهرهای جدید انجام دهید که البته در این راه موانع زیادی را پیش رو خواهید داشت ،از موانع طبیعی مانند کوه ها و رودهای خروشان گرفته تا حمله موجودات عجیب و گروه های تروریستی.
 

گرافیک بازی بی نظیر به نظر می رسد و حتما زمانی که پای شخصی وسواسی مانند کوجیما وسط باشد همه چیز عالی پیش می رود.گرافیک و صداگذاری بازی سطح فوق العاده ای دارد ،از کیفیت بافت ها ،انیمیشن های صورت و الگوسازی کاراکتر گرفته تا نورپردازی و صداگذاری و ... همه چیز آنطور به نظر می رسد که دقیقا باید باشد.
 

در پایان اگر فقط به دنبال یک بازی اکشن هستید ،خرید این بازی به شما توصیه نمی شود اما اگر به دنبال یک تجربه جدید در بازی های ویدیویی هستید به شدت Death Stranding به شما پیشنهاد می شود و مطمئنا تا سالها با خاطرات آن زندگی خواهید کرد.

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب