W2K19W2K19
عنوان W2k19 برای کنسول های ایکس باکس وان , پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی عرضه شد.دنیل برایان یکی از برجسته‌ترین کشتی‌گیران شرکت WWE بوده که طی چند سال گذشته، مسیر پر فراز و نشیبی را در حرفه‌ی خود طی کرده است. 2kگیمز با الگوگیری از مسابقاتی که وی داشته، بخش مخصوص به او را در بازی WWE 2K19 قرار داده است و شما در آن باید ۱۱ مسابقه افسانه‌ای دارای ماموریت به علاوه یک مسابقه “غافلگیرکننده” را پشت سر بگذارید. بازی‌بازان با قرار گرفتن در شخصیت‌های مختلف دنیل برایان و پیروزی در مسابقات، می‌توانند محیط‌ها، سوپرستارها، پوشش و مقام‌های قهرمانی‌ جدید را آزاد کنند.
 

بسته‌های Accelerator و My Player Kickstart مانند بازی سال گذشته، در دسترس شما قرار خواهند گرفت تا شخصیتی که به‌دست شما خلق شده است را تقویت کنید. بسته دیگر New Moves نام دارد که به واسطه آن، شما از ۵۰ حرکت جدید بهره‌مند خواهید شد که می‌توانید آنها را در مسابقات خود به‌کارگیری کنید. دو بسته Rising Stars Pack و Titans Pack هم برای اضافه شدن کشتی‌گیران بیشتر است و اگر تمایل دارید لیست‌های شخصیت‌های قابل بازی خود را افزایش دهید، تهیه آن‌ها توصیه می‌شود.
چند سالی است که شرکت ۲K وظیفه‌ی ساخت سری بازی‌های WWE را بر عهده دارد. نسخه‌ی قبلی این عنوان در سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی منتشر شد. اما در حال حاضر، 2kبرنامه‌ای برای عرضه‌ی WWE 2K19 بر روی نینتندو سوییچ ندارد
.

 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب