درباره ما


چرا
دریم کالا؟
 
واحد فروش اینترنتی دریم کالا با ارائه کالای اصلی و اورجینال مفتخر است که در کنار شما عزیزان است.تمام کالای های ارائه شده توسط دریم کالا اصلی بوده و هیچ گونه کالای غیر اصل و کار کرده ارائه نمی شود و لازم به ذکر است کلیه کالاهای ارائه شده با اخذ مجوز های لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.از خدمات دریم کالا  ارسال سریع و مطمئن ، کالای اصلی ، پشتیبانی 24 ساعت و دیگر خدمات می توان اشاره کرد.
 
 

نحوه پرداخت مبلغ
 
شما می توانید مبلغ کالا را بعد از اتمام خرید از طریق شماره کارت های معتبر که در هنگام خرید به شما داده می شود و یا از طریق درگاه پرداخت آنلاین پرداخت نمایید و با هماهنگی و ارسال فاکتور و شماره پی گیری، کالای مورد نظر در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می گردد.
 

نحوه سفارش کالا
 
در طراحی سایت اینترنتی دریم کالا تلاش شده است که نحوه خرید و پرداخت ها و سفارش کالا به راحتی انجام گیرد و شما می توانید به راحتی کالای مورد نظر را خریداری و برای اطمینان از ثبت سفارش با شماره های فروشگاه تماس و فاکتور خود را به مرحله نهایی برسانید.
 

نحوه پیگیری ارسال کالا
 
شما می توانید با داشتن شماره فاکتور از پیگیری سفارشات در پنل کاربری در فروشگاه دریم کالا پیگیری و از مراحل ارسال اطلاع کسب نمایید


همکاری با دریم کالا

شما با ارسال مدارک و درخواست خود به ایمیل و یا سامانه پیام کوتاه و یا تماس با کارشناسان فروش، می توانید آمادگی خود را  جهت همکاری با دریم کالا  اعلام نمایید.