کنسول ایکس باکس وان اس باندل Battlefield 1 معرفی شد

ارسال توسط : modiriat تاریخ ارسال : کنسول بازی ماکروسافت تاریخ : 2016-09-14 بازدید : 2104 نظرات : 0
ماکروسافت جدید ترین محصول خود را به نام Xbox one S Bundle Battlefield 1 را بزودی به بازار عرضه خواهد کرد. در ادامه با ما همراه باشید ...


با افزایش رقابت بین شرکت های تولید کننده کنسول های بازی،همواره شاهد تولیدات جدید این شرکت ها هستیم،یکی از سیاست های تولید محصولات و کنسول های جدید تولید و توزیع دستگاه بصورت باندل می باشد که در بین این تولیدات باندل های لیمیتد یا تولید محدود طرفداران بسیاری دارد،در صورتی که نیاز دارید در مورد باندل و توضیحات کامل تری را مشاهده کنید،در بلاگ های قبلی به توضیحات کامل و جامعی در این رابطه پرداخته ایم که می توانید از اینجا این توضیحات را مشاهده کنید.باندل جدید تولید شده توسط شرکت ماکروسافت به نام Xbox One S Bundle Battlefield 1 بسیار جذاب بوده و دارای رنگ خاص می باشد, که تا به حال بر روی کنسول های بازی نمونه مشابهی از این رنگ دیده نشده است.با توجه به نوع بازی رنگ این باندل فوق العاده بوده و باید دید نگاه خریداران و طرفداران این کنسول به چه صورت می باشد.این باندل بزودی روانه بازار شده و قابل تهیه برای طرفداران ایکس باکس وان اس به خصوص کسانی که طرفدار محصولات تولید محدود هستند می باشد.
بازی داخل این کنسول Deluxe Edition و بصورت کد دانلودی و همچنین 1 ماه عضویت رایگان در EA Access نیز از ویژگی های این باندل می باشد.

 

ثبت نظر

تصویر امنیتی