آموزش تصویری اتصال دسته دوم به پلی استیشن 4

ارسال توسط : modiriat تاریخ ارسال : کنسول بازی سونی تاریخ : 2016-09-23 بازدید : 89665 نظرات : 5
به در خواست مکرر شما عزیزان آموزش تصویری اتصال دسته دوم پلی استیشن به کنسول برای شما آماده کرده ایم.قبل از هر چيز بايد بدانيد که براى هر يوزر يك دسته می توان تعريف كرد پس براى بازى با دسته دوم بايد ٢ يوزر ساخته شود.در ادامه با ما همراه باشید . . .
 
دستگاه پلی استیشن خود را روشن کرده تا صفحه ابتدایی نمایان شود


 
سپس دکمه PS بر روی دسته اول را فشار دهید.User 1 را که در ابتدا بر روی کنسول خود ساخته اید ،یوزر دوم را مانند تصویر بسازید.روی گزینه New User بروید و گزینه Create a User را انتخاب و یوزر دوم خود را بسازید.دکمه PS را فشار دهید و از یوزر دوم به یوزر اول برگردید
حال شما با دسته اول وارد یوزر اول خود شده اید، در همین حالت دسته دوم را با کابل دسته به دستگاه متصل کرده (كابل فقط براى اتصال اوليه و سينك شدن با دستگاه نياز هست)و دکمه PS دسته دوم خود را فشار دهید تا به صفحه اول یوزر ها وارد شود،همانطور که در تصویر دیده می شود در قسمت پایین User 1 نوشته شده Logged in پس دسته اول به یوزر یک وصل شده است،چراغ پشت دسته اول به رنگ آبی در می آید و نشان می دهد دسته اول به کنسول شما متصل است.پس از اتصال دسته دوم و فشار دادن دکمه PS در دسته دوم وارد یوزر دوم که ساخته اید بشوید ،همانطور که در تصویر هم مشخص است رنگ لایت بار پشت دسته دوم قرمز می شود که این موضوع نشان دهنده این است که دسته دوم شما نیز به دستگاه متصل شده است.
با بازگشت به صفحه یوزر های دستگاه متوجه می شوید که زیر هر دو یوزر Logged in نوشته شده است.
وارد بازی شده و همانطور كه در تصویر مشاهده می کنید هر دودسته  در بازى فعال است.
موفق باشید.

نظر

ارسال شده 2018-03-10 22:04:36 ارسال توسط ابوالفضل لینک نظر
چطور دونفر در یک تیم باشیم / پاسخ دریم کالا: با سلام در داخل بازی تنظیم کنید.
ارسال شده 2017-11-08 20:43:20 ارسال توسط a لینک نظر
سلام من همه این کار ها رو کردم ولی وقتی دستگاه رو خاموش میکنم پاک میشه میشه کمکم کنید /با سلام: احتمالا یوزر رو روی guest ساخته اید.
ارسال شده 2017-10-19 08:24:43 ارسال توسط سورنا لینک نظر
چجوري ميشه فوتبال انلاين دو به دو بازي كرد؟ / پاسخ دریم کالا:با سلام،طبق آموز دسته دوم را نصب کنید و به راحتی بازی کنید.
ارسال شده 2017-10-16 19:27:58 ارسال توسط سعید لینک نظر
سلام میشه دسته بازی کنسول پلی استیشن 2 رو به کنسول ps4 وصل شد ممنون میشم راهنمایی کنید / پاسخ دریم کالا:با سلام، خیر اتصال دسته PS2 به کنسول PS4 امکان پذیر نیست.
ارسال شده 2017-06-20 17:19:12 ارسال توسط امیر لینک نظر
خیلی ممنون.به کارم اومدثبت نظر

تصویر امنیتی