Ghost of Tsushima

تولید کننده: S P
مدل کالا: Reg 2
وضعیت موجودی : " موجود "
1,249,000 تومان
Ghost of Tsushima
ghost of tsushima جدید ترین ساخته استودیوی ساکر پانچ و یکی از مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۲۰ همراه با یک رکوردشکنی (۲/۴ میلیون نسخه در سه روز اول عرضه برای یک ای پی جدید) منتشر شد.
 

گوست او سوشیما عنوانی در سبک action adventure,rpg است که هر چند مشکلاتی کوچک دارد اما یکی از سرگرم کننده ترین عناوین در این سبک به حساب می آید و بدون شک زیباترین عنوانی است که شما را در نقش یک سامورایی به ژاپن دوره کاماکورا می برد.
بازی روایتگر داستان حمله مغول ها به جزیره سوشیما است و به تقابل جین ساکای (شخصیت اصلی بازی) و ارتش کوتهای خان نوه چنگیز خان می پردازد که برای حمله به ژاپن و تمدنش سالهای زیادی مشغول به مطالعه فرهنگ و آداب ژاپنی بوده است.با وجود اینکه داستان بازی برگرفته از اتفاقات تاریخی بوده است ،اما بازی روایتی خیالی از این داستان را تعریف می کند.

 

جین ساکای یک لرد سامورایی جوان است که پس از حمله مغول ها به شدت زخمی شده و تا آستانه مرگ هم پیش میروداما به کمک زن جوانی به نام یونا نجات پیدا می کند و حالا جین ساکای باید به جز تقابل با ارتش مغول ها وظیفه دارد که عموی خود را از چنگال کوتهای خان آزاد کند. بازی دنیای عظیمی را پیش روی شما قرار میدهد که به ۳بخش بزرگ تقسیم شده است که در هر بخش ماموریت های اصلی و فرعی زیادی انتظار شما را می کشد.
 

محیط بازی به شدت چشم نواز طراحی شده است و بازی از گرافیک بالایی برخوردار است و سیستم مبارزات بازی و طراحی مراحل بسیار جذاب و سرگرم کننده هستند. شخصیت پردازی کاراکتر های مکمل و منفی بازی بسیار خوب انجام شده است(بر خلاف خود جین ساکای که انتظار میرفت بهتر و عمیق تر انجام بگیرد) و تمام این ها در کنار موسیقی درگیر کننده و گوش نواز بازی دنیایی را ساخته است تا ساعت ها بدون احساس خستگی به ماجراجویی بپردازید و بدون احساس خستگی از بازی لذت ببرید.در نهایت اگر از طرفداران سبک action adventure,rpg و یک دنیای جهان باز و غنی هستید باید بدانید این بازی مخصوص شماست.

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب