منوی سایت
سبد خرید

روش‌های ارسال کالا

روش‌های ارسال کالا


تیپاکس

سفارش‌هایی که محل تحویل آنها شهرهایی باشند که دارای دفاتر تیپاکس هستند،  با این سرویس نیز می‏‌توانند ارسال شوند.همچنین لازم به ذکر است که تحویل درب منزل این سرویس در محدوده شهری صورت می‌گیرد و در خارج محدوده شعبه، مشتریان می‌توانند سفارش خود را حضوری از دفتر تیپاکس تحویل بگیرند و هزینه ارسال را پس از دریافت کالا پرداخت نمایند.لازم به ذکر است سریع ترین ارسال از طریق این پست انجام می شود که در لیست شهرهای نزدیک تحویل 1 روزه و در شهرهای دور 2 روز تحویل انجام می شود،ارسال کالا از طریق این پست شامل هزینه اضافی(بسته بندی) نمی باشد.
مشاهده شعب تیپاکس
شما همچنین می توانید با کد رهگیری که از طریق فروشگاه برای شما ارسال شده کالا خود را رهگیری نمایید و از زمان تحویل آن مطلع شوید.
رهگیری مرسوله تیپاکس


پست پیشتاز

 
یکی دیگر از روش های ارسال کالا پست پیشتاز می باشد که مشتریان پس از انتخاب این نوع ارسال، در هنگام خرید باید هزینه را پرداخت نمایند.لازم به ذکر است ارسال کالا از طریق این پست شامل هزینه ارسال و هزینه بسته بندی مخصوص اداره پست می باشد.همچنین با استفاده از بارکد ارسالی از طرف فروشگاه دریم کالا،کالای ارسالی را پیگیری و از زمان تحویل آن مطلع شوید.
سامانه رهگیری مرسوله پیشتاز
 


پیک موتوری

برای ارسال کالا با استفاده از این روش ، ابتدا هزینه کالا از طریق درگاه معتبر بانک پرداخت و سپس کالا ارسال می شود،این نوع ارسال مخصوص مشتریان شهر تهران می باشد.