منوی سایت
سبد خرید

بازی های کارکرده پلی استیشن 4

بازی های کارکرده پلی استیشن 4
بازی کارکرده پلی استیشن 4 اورجینال
کارکرده Mafia Trilogy
جدید
تولید کننده :: 2K Games مدل :: Second-Hand
توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. Mafia Trilogy این پک شامل 3 عدد دیسک می باشد وقتی Mafia: Definitive Edition معرفی شد، تمام گیمر های قدیمی برای تجربه یک حس نوستالژی هیجان زد..
1,110,000 تومان
تولید کننده :: Naughty Dog مدل :: Second-Hand
توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. The Last of us Part 2  The Last of usیکی از محبوب ترین بازی های دهه گذشته به حساب می آید و این بار استودیو Naughty dogبا The ..
900,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.   Call Of Duty Modern Warfare   استودیوInfinity Ward و کمپانی Activision امسال با انتشار نسخه جدید CALL OF DUTY MODERN WARFARE یک شروع ..
750,000 تومان
تولید کننده :: Mojang مدل :: Second-Hand
Minecraft توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
620,000 تومان
تولید کننده :: BigBen مدل :: Second-Hand
The Sinking Cityتوجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
600,000 تومان
تولید کننده :: WB Games مدل :: Second-Hand
Batman Arkham Collectionدارای 2 عدد دیسکBatman Arkham city و Batman Arkham Asylum توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
600,000 تومان
تولید کننده :: 2K Games مدل :: Second-Hand
Bioshock The Collection توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. (پک شامل دو دیسک می باشد)   BioShock نسخه بازسازی شده BioShock بسته الحاقی Director’s commentary بسته الحاقی ..
580,000 تومان
تولید کننده :: BigBen مدل :: Second-Hand
Tennis World Tourتوجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.   ..
550,000 تومان
تولید کننده :: 505Games مدل :: Second-Hand
توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.   Control بازی جدید CONTROL ساخته استودیوی REMEDY به بازار عرضه شد(البته در بازار ایران ۳ روز قبل از عرضه..
540,000 تومان
تولید کننده :: Deep Silver مدل :: Second-Hand
  KingDom Come Deliverance توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
510,000 تومان
تولید کننده :: 2K Games مدل :: Second-Hand
Borderlands The HandSome Collection توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.   ..
500,000 تومان
تولید کننده :: WB Games مدل :: Second-Hand
توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. Batman Return to Arkham دو بازی در دو دیسک Batman Arkham city Batman Arkham Asylum ..
500,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 265 (23 صفحه)