منوی سایت
سبد خرید

بازی کارکرده پلی استیشن 4

بازی کارکرده پلی استیشن 4

بازی کارکرده پلی استیشن 4 اورجینال

قبل از ثبت سفارش موجودی کالا را با مدیریت چک کنید

کارکرده Sifu PS4
جدید
تولید کننده :: Microids مدل :: Second-Hand
Sifu PS4 کارکردهتوجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد..h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} ..
1,280,000 تومان
کارکرده Ghost Of Tsushima Directors Cut PS4
جدید
تولید کننده :: Sony Interactive Entertainment مدل :: Second-Hand
Ghost Of Tsushima Directors Cut PS4 کارکردهتوجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.جین پس از انجام آخرین ماموریت خود در جزیره سوشیما مورد حمله عده ای از مغول ها قرار می گیرد و م..
1,220,000 تومان
تولید کننده :: S P مدل :: Second-Hand
Ghost of Tsushima PS4 کارکردهتوجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ghost of tsushima جدید ترین ساخته استودیوی ساکر پانچ و یکی از مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۲۰ همراه با ی..
830,000 تومان
تولید کننده :: 2K Games مدل :: Second-Hand
Mafia Trilogy PS4 کارکرده این پک شامل 3 عدد دیسک می باشد توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. وقتی Mafia: Definitive Edition معرفی شد، تمام گیمر های قدیمی برای تجربه یک حس نوستا..
750,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
Sekiro Shadows Die Twice PS4 کارکرده توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. سکیرو یک عنوان سوم شخص اکشن ماجراجویی است.بازی در دوران تاریخی سنگوکو جریان دارد و البته با ..
580,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
Call of duty Modern Warfare Remastered PS4 کارکرده توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
560,000 تومان
تولید کننده :: Bend Studio مدل :: Second-Hand
 Days Gone PS4 کارکرده توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. عنوان انحصاری دیگری به بازار عرضه شد.یک بازی جهان باز در سبک ترس و بقا که به صورت انحصاری برای کنسول ..
520,000 تومان
تولید کننده :: Focus مدل :: Second-Hand
The Dark Pictures Man of Medan PS4 کارکرده توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.   استودیوی SUPERMASSIVE GAMES پس از عرضه موفق بازی UNTIL DAWN با یک سری جد..
490,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: Second-Hand
Eagle Flight VR کارکردهتوجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
490,000 تومان
تولید کننده :: 4A Games مدل :: Second-Hand
  Metro Exodus PS4 کارکرده توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. یکی از عنوان های قابل انتظار که تصویری از آینده را نشان می دهد به بازار عرضه شد.این عنوان که طرفداران..
480,000 تومان
تولید کننده :: Outright Games مدل :: Second-Hand
Ben 10 Power Trip PS4 کارکردهتوجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. بن‌تن و دوستش کوین برای یک تعطیلات اروپایی آماده شده اند، که جادوگری به نام Hex دست به اجرای نقشه‌های شیطانی‌اش می‌ زند. او..
480,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: Second-Hand
Assassins creed odyssey PS4 کارکردهتوجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. این بازی راه خودش را نسبت به Origins پیش گرفته است.دیگر بر کسی پوشیده نیست که سریAssassin's Creed ، چه بد چه خوب، ا..
470,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 319 (27 صفحه)