منوی سایت
سبد خرید

بازی کارکرده پلی استیشن 5

بازی کارکرده پلی استیشن 5

خرید و فروش انواع بازی های کارکرده پلی استیشن5

قبل از ثبت سفارش موجودی کالا را با مدیریت چک کنید

تولید کننده :: Nacon مدل :: PS5-Second-Hand
WRC 10 PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.مسابقات رالی قهرمانی جهان که به نام WRC شناخته می شود یک رقابت  رالی بین‌الملی است که هرسال توسط فدارسیون بین الملی اتومبیل رانی برگزار می‌ گردد. هر فصل این مسابقات شامل ۱۴ مسابقه است که هرکدام در یک کشور مختلف برگزار ..
870,000 تومان
تولید کننده :: MileStone مدل :: PS5-Second-Hand
RIDE 4 PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;} ..
840,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: PS5-Second-Hand
FIFA 22 PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.یکی از ویژگی هایی که همیشه  سری FIFA را نسبت به PES متمایز کرده است تنوع در حالت ها و ماد های این عنوان بوده. در FIFA 22 هم مانند همیشه می توانید در بخش‌‌هایی مثل کریرمود، Pro Clubs، آلتیمیت تیم، فوتبال خیابانی ..
580,000 تومان
کارکرده Watch Dogs LEGION PS5
موجود نیست
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: PS5-Second-Hand
Watch Dogs LEGION PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. سومین نسخه از بازی واچ داگز یعنی WATCH DOGS LEGION  این بار شما را به زمان آینده ی نزدیک درشهر لندن می برد. اما شهرلندن دیگر مانند سابق نیست و پر شده است از بمب گذاری و حملات تروریستی که موجب شکل گرفتن گروه ه..
ناموجود
کارکرده Vampire The Masquerade Swansong PS5
موجود نیست
تولید کننده :: Nacon مدل :: PS5-Second-Hand
Vampire The Masquerade Swansong PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد...
ناموجود
کارکرده UNCHARTED Legacy of Thieves Collection PS5
موجود نیست
تولید کننده :: Sony Interactive Entertainment مدل :: PS5-Second-Hand
UNCHARTED Legacy of Thieves Collection PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;..
ناموجود
کارکرده The Quarry PS5
جدید موجود نیست
تولید کننده :: 2K Games مدل :: PS5-Second-Hand
The Quarry PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد...
ناموجود
کارکرده The Medium PS5
موجود نیست
تولید کننده :: Bloober Team مدل :: PS5-Second-Hand
The Medium PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.بازی The Medium ساخته استودیوی Bloober Team است، عنوانی که با الهام گرفتن از مجموعه Silent Hills تلاش کرده است تا جایگاهی در میان بازی های ترسناک برای گیمرها پیدا کند. بازی داستان دختری به نام ماریان (Marianne) را روای..
ناموجود
کارکرده The Dark pictures Anthology House of ashes PS5
موجود نیست
تولید کننده :: Bandai Namco Games مدل :: PS5-Second-Hand
The Dark pictures Anthology House of ashes PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد...
ناموجود
کارکرده Spider Man Miles Morales PS5
موجود نیست
تولید کننده :: Insomniac Games مدل :: PS5-Second-Hand
Spider Man Miles Morales PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. SPIDERMAN MILES MORALES یک انحصاری موفق و یک اسپایدرمن تمام عیار است .البته، با تفاوت های کوچک با نسخه سال 2018 که ابدا به تجربه بازی آسیب نمی رساند و حتی در بعضی جهات به پخته تر شدن اثر کمک زیا..
ناموجود
کارکرده Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Elite Edition PS5
موجود نیست
تولید کننده :: CI Games مدل :: PS5-Second-Hand
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 یک عنوان شوتر اول شخص در سبک مخفی‌کاری است که با محوریت کلاس تک‌تیرانداز پیش می‌رود.همانطور که اطلاع دارید این بازی دومین قسمت از سری Contracts و ششمین قسمت ..
ناموجود
کارکرده Sifu Vengeance Edition PS5
موجود نیست
تولید کننده :: Microids مدل :: PS5-Second-Hand
Sifu Vengeance Edition SteelBook PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.شامل تمام آیتم های داخل تصویر.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:ab..
ناموجود
نمایش 1 تا 12 از 40 (4 صفحه)