منوی سایت
سبد خرید

بازی اورجینال پلی استیشن 5

بازی اورجینال پلی استیشن 5
قیمت و خرید بازی اورجینال پلی استیشن 5
تولید کننده :: IOI مدل :: PS5
Hitman 3 PS5بازی hitman3  باز هم شما را در نقش مامور 47 خونسرد قرار می دهد تا با سفر به شهر های مختلف اهداف خود را به قتل برسانید.البته چگونگی انجام این کار به هنر ترور شما بستگی دارد،شما می توانید با توجه به ابزارها،سلاح ها ووسایل جدید خود به روش دلخواه بازی را پیش ببرید،شما می توانید مام..
1,700,000 تومان
تولید کننده :: Team ninja مدل :: PS5
Nioh Collection بازی Nioh2  بر خلاف اینکه نسخه دوم سری است اما از نظر داستانی حکم پیش درآمد نسخه یک را دارد.داستان بازی در دوران سن گوکو در ژاپن و در قرن شانزدهم جریان دارد.بازی شما را در نقش Hiddy قرار می دهد که همراه با دوست خود Tokichiro به Oda Nobunaga خدمت می کنند. پس از محاصره شدن..
1,640,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: PS5
FIFA 21 Next Level Edition PS5   یک سال دیگر و یک شبیه ساز کامل تر فوتبال یعنی FIFA 21 عرضه شد تا بهترین فوتبال ممکن را در یک بازی ویدیویی برای ما به ارمغان بیاورد.این نسخه از سری فیفا در بخش های مختلف تغییراتی داشته است به ویژه امسال سازندگان تمرکز ویژه ای روی بخش career داشته اند تا شما..
1,600,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: PS5
Call of Duty Black Ops Cold War PS5 بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops Cold War مانند تمامی نسخه های قبلی بسیار خوب عمل کرده است و اکثر ویژگی های آن نسخه را در خود جای داده است،ولی یک سری نکته ها و ویژگی های مخصوص خود را در این بخش دارد که این بازی را بیش از پیش جذاب کرده است.   ..
1,499,000 تومان
تولید کننده :: Sony Interactive Entertainment مدل :: PS5
SackBoy A Big Adventure PS5پس از حمله موجود عجیبی به نام VEX به سرزمین CRAFTWORLD (دنیای مجموعه بازی Little Big Planet) شما در نقش Sackboy وظیفه دارید Vex را شکست داده و سرزمین خود را نجات دهید و در این میان دوستان سک بوی هم برای انجام بعضی از مراحل او را همراهی می کنند.بازی Sackboy A Big Adve..
1,420,000 تومان
تولید کننده :: Insomniac Games مدل :: PS5
Spider Man Miles Morales PS5 PS4-PS5(دارای آپدیت مخصوص پلی استیشن 5)   SPIDERMAN MILES MORALES یک انحصاری موفق و یک اسپایدرمن تمام عیار است .البته، با تفاوت های کوچک با نسخه سال 2018 که ابدا به تجربه بازی آسیب نمی رساند و حتی در بعضی جهات به پخته تر شدن اثر کمک زیادی کرده است. &..
1,300,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: PS5
Assassins Creed Valhalla PS5 به جرات می توان گفت Assassins Creed Valhalla یکی از شاهکارهای سال 2020 در صنعت گیم است.عنوانی که با الگو  برداری از المان های بازی های موفقی چون ویچر و گاد اف وار و البته ترکیب آنها با المان های مخصوص خود توانسته نسخه جدید خود را به یکی از بهترین ها در سری ..
1,290,000 تومان
تولید کننده :: Nacon مدل :: PS5
Werewolf the apocalypse earthbloodداستان بازیWerewolf  روایتگر دنیای گرگینه‌ها است و شما در نقش گرگینه ای به نام Cahal به بازی خواهید پرداخت.Cahal به طور ناخواسته به گرگینه تبدیل میشود ویکی از اعضای قبیله خود را به قتل می رساند،او به همین دلیل قبیله خود را رها کرده و راهی یک تبعید خود خواسته ..
1,280,000 تومان
تولید کننده :: Reef entertainme مدل :: PS5
Terminator Resistance     .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;} ..
1,280,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 36 (3 صفحه)