منوی سایت
سبد خرید

DarkSiders 3 PS4

DarkSiders 3 PS4
موجود نیست
DarkSiders 3 PS4
  • وضعیت موجودی :: موجود نیست
  • تولید کننده :: THQ NORDIC
  • مدل :: Reg All
ناموجود

DarkSiders 3 PS4

 سرانجام پس از هشت سال نسخه‌ی جدید سری محبوب Darksiders با نام DarkSiders 3 عرضه ‌شد.بازی Darksiders 3 جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Darksiders است که توسط استودیوی گان‌فایز گیمز توسعه می‌یابد. این بار، بازی‌بازان در نقش فیوری (Fury) بازی خواهند کرد.
 

وی مامور مقابله با هفت گناه مرگبار است. در این بازی، بیشتر تمرکز برروی گیم‌پلی است و توجه کمتری به داستان و روایت آن شده است؛ اگرچه هنوز هم میان‌پرده‌های متعددی را شاهد خواهیم بود.

داستان Darksiders 3 خطی نخواهد بود و بازی‌بازان می‌توانند در بخش‌های مختلف تصمیم به مبارزه یا عدم مبارزه با باس‌های بازی بگیرند. طرفداران سبک هک اند اسلش بسیار مشتاق به تجربه‌ی این عنوان و مشخص شدن سرنوشت دو شخصیت قبلی هستند. اشتیاقی که باعث بالا رفتن انتظارات از بازی شده است.

 

استودیوی سازنده و ناشر این عنوان از دو بسته‌ی الحاقی اصلی بازی رونمایی کردند. این دو بسته‌ی گسترش‌دهنده The Crucible و Keepers of the Void نام دارند. همانطور که به احتمال زیاد حدس زده‌اید، بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی The  Crucible به شما این امکان را می‌دهد تا در یک مکان جدید با گروه‌های دشمنان که بر سر شما سرازیر می‌شوند مبارزه کنید.

 

با شکست دشمنان آیتم‌ها و پاداش‌ها متفاوتی به شما داده می‌شود. بسته‌ی الحاقی Keeper of the Void به شما اجازه می‌دهد به منطقه‌ی Serpent Holes سفر کرده و با دشمنان جدید این منطقه مبارزه کنید. همانند بسته‌ی الحاقی The Crucible این بسته‌ی الحاقی نیز آیتم‌ها و پاداش‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند.بازی شامل پایان‌های مختلفی خواهد بود و زمان‌های وجود دارد که Fury مجبور به تصمیم‌گیری است. تصمیم‌های که برروی پایان بازی تاثیر‌گذار خواهند بود.

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب