منوی سایت
سبد خرید

کد دانلود بازی God of War Ragnarok PS5 PS4

کد دانلود بازی God of War Ragnarok PS5 PS4
کد دانلود بازی God of War Ragnarok PS5 PS4
  • وضعیت موجودی :: موجود
  • تولید کننده :: Santa Monica Studio
  • مدل :: Digital Code
2,200,000 تومان


کد دانلود بازی God of War Ragnarok PS5 PS4

این محصول به صورت کد دیجیتالی بوده و دارای بازی به صورت کامل (کل دیتای بازی باید دانلود شود) ،موسیقی بازی به صورت دیجیتال، تم مخصوص GOW دیجیتالی و ... می باشد.

قابل استفاده بر روی کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 و ریجن بازی 2 می باشد.(برای استفاده از کد باید اکانت ریجن 2 داشته باشید)


در ادامه ماجراجویی کریتوس در دنیای نورث با داستان سرایی استادانه ای همراه می شوید که بارها شما را مجبور به تحسین سازندگان می کند،اثری به شدت عمیق تر از نسخه قبلی که پایان ماجراجویی کریتوس در دنیای نورث و 9 قلمروی افسانه ای آن است.کریتوس و پسرش بعد از عمل به وصیت همسرش(فی) که پخش کردن خاکسترش در بلندترین نقطه 9 قلمرو بود خود را برای رگناروک (نبرد پایانی جهان)آماده می کند. باید گفت شماره یک بازی پیش‌زمینه‌ای برای وقوع تمام اتفاقات رگناروک بود. اتفاقاتی مانند مشخص شدن هویت آترئوس، کشته شدن مدی و مگنی پسران تور توسط کریتوس و آترئوس و همچنین کشته شدن بالدر از رویدادهای اصلی شماره اول بودند که در خدای جنگ رگناروک پی‌آمد آن‌ها دنبال می‌شود و راه را برای حضور تمام اساطیر سرزمین‌های شمالی اعم از ادین، تور و تیر و دیگر خدایان هموار می‌سازد. اگر تمرکز اصلی شماره اول فقط بر روی بالدور به عنوان شخصیت منفی بود، در نسخه دوم ده ها شخصیت مختلف به عنوان دشمنان و یاران کریتوس با شما همراه می شوند که بازی توانسته است به خوبی و زیبایی هرچه تمام تر هر کدام از شخصیت ها را به تکامل رسانده و با شخصیت پردازی های بی نظیر و پر فراز و نشیب لحظاتی ماندگار برای شما به ثبت برساند.
در کنار داستان سرایی و شخصیت پردازی بی نظیر بازی باید به گرافیک فنی و هنری بازی هم اشاره کرد،زیرا رگناروک یکی از چشم نوازترین عناوین عرضه شده است و توانسته است به خوبی تمامی 9 قلمرو سرزمین های شمالی را به تصویر بکشد،بازی توانسته است در جای جای محیط بازی مناظری زیبا را به تصویر بکشد که هنگام گذر از آنها مجبور به توقف کوتاهی شوید تا از دیدن آنها لذت ببرید.در رگناروک شما با دشمنان و باس فایت های زیاد و متنوعی روبه رو خواهید شد که در کنار مبارزات و پازل های محیطی بازی تنوع خوبی به گیم پلی بخشیده است تا به هیچ وجه احساس تکرار به شما دست ندهد و همواره تا پایان از بازی لذت ببرید.
همچنین باید به صداگذاری و موسیقی بازی هم اشاره کرد که جای هیچ گونه بحثی باقی نمی گذارند و به حق جوایز سالانه صنعت گیم را به خود اختصاص دادند.بازی خدای جنگ رگناروک در مراسم گیم اوارد امسال توانست جوایز بهترین موسیقی،بهترین بازیگری،بهترین طراحی صدا،نوآوری در دسترسی،بهترین روایت و بهترین بازی اکشن ماجراجویی سال را کسب کند.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب