منوی سایت
سبد خرید

Hellblade Senuas Sacrifice PS4

Hellblade Senuas Sacrifice PS4
موجود نیست
Hellblade Senuas Sacrifice PS4
  • وضعیت موجودی :: موجود نیست
  • تولید کننده :: Ninja Theory
  • مدل :: Reg 2
ناموجود

Hellblade Senuas Sacrifice PS4

سازندگان بازی از زمانی که بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice معرفی شد در ابتدا با اولین تریلر معرفی، توجهات را به خود جلب کردند تا باعث شود نام بازیشان برود در لیست بازی هایی که مراجع و منابع بزرگ گیمینگ و خیلی از بازیبازان مخصوصا با توجه به سابقه نینجا تئوری آن را دنبال خواهند کرد.

 

 

بازی بر اساس افسانه های اسکاندیناوی است و در آن سفر شخصیت اصلی بازی با نام Senua که یک مبارز دارای اختلالات روحی رولنی است به جهنم (ورژن افسانه های اسکاندیناوی جهنم) برای بازگرداندن روح معشوقه اش Dillion را دنبال می کنیم  Senua شخصیتی رنج دیده و عذاب کشیده است که شدیدا درگیر اختلالات روحی و روانی است و اتفاقا معجزه بازی نیز در نحوه نشان دادن بیماری روانی شخصیت اصلی بازی به بازیباز است که به طبیعی ترین و بهترین شکل ممکن انجام می شود.

 


Hellblade: Senua’s Sacrifice از لحاظ گرافیکی در یک کلام “شگفت انگیز” است و هر بازیباری را شگفت زده می کند. چه از دیدگاه گرافیک فنی و ثبات بازی و چه از لحاظ طراحی های هنری بی نقص است و گرافیک بازی، یکی از قدرتمندترین بخش های آن به حساب می آید که نقش مهمی را در هرچه بیشتر کردن کیفیت بازی ایفا نموده است.

 

نینجا تئوری قبلا هنر خود در خلق مبارزاتی بی نظیر با مکانیک هایی عالی را در عناوینی مثل Heavenly Sword و DMC: Devil May Cry ثابت کرده است. باید گفت در بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice شاهد یک سیستم ساده تر از مبارزات نسبت به عناوین قبلی سازنده هستیم، البته منظور از ساده تر، از لحاظ درجه سختی نیست، بلکه از لحاظ سیستم و مکانیک کلی مبارزات پیچیدگی کمتری داریم اما باز هم مانند قبل بسیار جذاب و هیجان انگیز هستند و حس و حالی نو دارند. با ترکیب سیستم سنتی “ضربه سبک و سریع و ضعیف” و “ضربه سنگین و کند و قوی” می توانید کمبوهای مختلف خلق کنید، هم چنین می توانید از حملات دشمنان سریعا جاخالی دهید که بسیار حیاتی است، می توانید دشمنان را گیج یا stun کنید و همینطور از دفاع یا رد کردن حمله استفاده نمایید.

 

یک سیستم خلاقانه که سازندگان بازی در آن قرار داده اند و باعث می شود تا با پیشروی هرچه بیشتر در بازی استرس و هیجان شما هم بیشتر شود، این است که اگر در بازی به تعداد دفعات زیادی کشته شوید فایل سیو و ذخیره شما پاک می شود و باید کار را از ابتدا آغاز کنید که این را تا زمانی که در بازی قرار نگیرید، نمی توانید کاملا حس کنید که چه استرسی به شما مخصوصا بعد از مردن وارد می کند و باعث می شود تا به طور دیوانه واری بر روی مبارزات بازی تمرکز کنید و سعی کنید تا کاملا نحوه صحیح مبارزه و تاکتیک های مناسب برای کشتن هر نوع از دشمنان را یاد بگیرید تا از رخ دادن واقعه تلخ پاک شدن سیوهایتان اجتناب کنید

نهایتا باید گفت داستان بازی و روایت Hellblade: Senua’s Sacrifice فوق العاده جذاب و هیجان انگیز است و به واقع در تمامی نقدهای بازی نیز می بینیم که از داستان بازی تعریف و تمجید شده است، به ویژه با صداگذاری های بی نظیر بازی. شخصیت پردازی های بازی نیز مخصوصا در مورد Senua بی نظیر است و این شخصیت پردازی عمیق، با اجرای بی نقص Melina Juergens و نمایش واقعی و باورپذیر اختلالات روانی Senua، بهتر و با کیفیت تر نیز می شود.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب