منوی سایت
سبد خرید

Oddworld Soulstorm SteelBook PS5


Oddworld Soulstorm

بازی Oddworld: Soulstorm در واقع نسخه‌ی ریبوت Abe’s Exodus از سری اصلی محسوب می‌شود.قهرمان داستان موجودی به نام Abe است.Abe از نژادی به نام Mudokon  است.این نژاد سالها است که به عنوان بردگان نژاد Glukkon خدمت می کنند.
آن‌ها مجبور هستند در کارخانه‌های Glukkon کارهای دشوار و خطرناک انجام داده و هر لحظه ممکن است به دلیل برخورد با مواد سمی و‌ قطعات مکانیکی جان خود را از دست بدهند. روزیAbe متوجه می‌شود که Glukkonها با کمبود گوشت مواجه هستند و تصمیم دارند که از این به بعد از Mudokonها به عنوان منبع غذایی خود استفاده کنند. این موضوع  Abe را متحول می کند و تصمیم می گیرد که نژاد خود را از دست این گروه نجات بدهد.
گیم پلی بازی به شدت متکی به حل معماها و حل مسئله است و بر خلاف دیگر بازی های سبک پلتفرمر صرفا با پردین و دویدن و انجام کارهای ساده نمی توان مراحل را به پایان رساند.طراحی معماهای بازی آنقدر دقیق و خوب انجام شده است که وقتی اشتباهی مرتکب می شوید با شروع مجدد مرحله کاملا متوجه اشتباه خود خواهید شد و آن را به سرعت اصلاح می کنید.از بعد گرافیک هنری سری Oddworld همواره موفق بوده است تا با به تصویر کشیدن جهانی تیره و صنعتی همراه با موجودات عجیب و غریب درک درستی از اتمسفر بازی به مخاطب ارائه دهد و مخاطب با گرافیک هنری بسیار خوبی مواجه خواهد شد.همچنین بازی صداگذاری دقیق و بی نقصی دارد و عملکرد سازندگان در این بخش بسیارعالی بوده است.
در پایان باید گفت عنوان Oddworld: Soulstorm عنوانی جذاب در سبک پازل پلتفرمر است که با طراحی خوب مراحل و معماها می تواند تا ساعت ها مخاطب را سرگرم کند و برخلاف دیگر عناوین این سبک از داستان بسیار عالی هم برخوردار است که ارزش تجربه بازی را دوچندان می کند.نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب