منوی سایت
سبد خرید

Ratchet And Clank Rift Apart PS5


Ratchet And Clank Rift Apart


جدیدترین انحصاری پلی‌استیشن 5 بیش از هر چیزی برای گیمرها می تواند نوید آینده‌ای باشد که در آن بسیاری از محدودیت‌های بازی‌های ویدیویی دیگر حضور ندارند و جدیدترین ساخته استودیوی Insomniac Games یعنی Ratchet & Clank Rift Apartبه معنای واقعی این محدودیت ها را کنار گذاشته است.بازی با وجود روایت داستانی ساده و قابل پیش بینی خود آن قدر دقیق و جذاب این کار را انجام داده است که بتوان گفت یکی از نقاط قوت این مجموعه به حساب می آید.بزرگ‌ ترین دستاورد Ratchet & Clank Rift Apart در گیم ‌پلی بی شک به قرارگیری تمامی اجزا در جای درست است.
فراموش نکنید که در این مجموعه بازی باز امکان استفاده از تعداد بسیار زیادی اسلحه برای مقابله با حجم عظیمی از دشمن‌ها در اختیار دارد. موضوعی می تواند به راحتی تمام چارچوب‌های طراحی مراحل و مبارزات را زیر سوال ببرد. اما این همان دستاورد است که به درستی همه چیز در جای خود قرار دارد و گیم پلی بازی را لذت بخش کرده است.
بازی در زمینه گرافیک واقعا بی همتا است و باید گفت بهترین ،جذاب ترین و خیره کننده ترین گرافیک بازی های ویدیویی را تجربه خواهید کرد  که واقعا این دستاورد بزرگ را باید رویایی خطاب کرد و حتما از کیفیت بصری این عنوان شکه خواهید شد.جدای از بحث گرافیک سازندگان در بخش موسیقی و صدا هم عالی و دقیق عمل کرده اند و با ارایه سطحی متفاوت از کیفیت صداگذاری و موسیقی توانسته اند در این بخش یک تجربه کامل از نسل نهم کنسول های بازی را به گیمر ارایه دهند.
نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی