منوی سایت
سبد خرید

کارکرده Demon's Souls PS5

کارکرده Demon's Souls PS5
موجود نیست
کارکرده Demon's Souls PS5
ناموجود

Demon's Souls PS5 کارکرده

توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی بازی اطلاع کسب نمایید.

توضیحات:

بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.

Demon’s Souls پدر سبک سولزلایک است که توسط استودیوی مشهور bluepoint games  به صورت کامل بازسازی شده است و هم زمان با عرضه PS5  به بازار به صورت انحصاری در اختیار کاربران این کنسول محبوب قرار گیرد.

 

 

این عنوان وحشت یک سرزمین تخیلی مه آلود و تاریک را به نسل جدیدی از گیمرها معرفی می کند. کسانی که قبلاً با سری سولز و سختی های آن روبرو شده اند ، می توانند این بار با کیفیت بصری خیره کننده و عملکرد فوق العاده بر روی PS5  بار دیگر خود را به چالش بکشند. داستان بازی Demon’s Souls Remake در سرزمین Boletaria اتفاق می افتد، دوازدهمین پادشاه بولتاریا یعنی کینگ آلانت برای دستیابی به قدرت ،هیولای The Old One را بیدار می کند و با بیدارشدن اولدوان ،مه تمام سرزمین بولتاریا را فرا می گیرد و موجودات اهریمنی در سراسر سرزمین ظاهر می شوند و ارتباط بولتاریا با دنیای خارج به صورت کامل قطع می شود.
تعداد کمی از شوالیه ها که جرات ورود به مه را داشتند هم ناپدید شدند و شما در نقش یک جنگجوی تنها و دلیر وارد مه شده و باید با سخت ترین چالش ها برای کسب عنوان "Slayer of Demons" "قاتل شیاطین" روبرو شوید و The Old One را مجددا بخواب بکشانید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب