منوی سایت
سبد خرید

Spider Man Miles Morales PS5


Spider Man Miles Morales PS5

 

SPIDERMAN MILES MORALES یک انحصاری موفق و یک اسپایدرمن تمام عیار است .البته، با تفاوت های کوچک با نسخه سال 2018 که ابدا به تجربه بازی آسیب نمی رساند و حتی در بعضی جهات به پخته تر شدن اثر کمک زیادی کرده است.

 

 

در ابتدا باید گفت اگر نگران این هستید که استودیوهای جهانی سونی و INSOMNIAC GAMES  ممکن است به اندازه کافی زمان و انرژی کافی را برای توسعه این عنوان بر روی PS4 نگذاشته باشند ،سونی به شما این اطمینان را می دهد که همان عشقی که صرف ساخت نسخه PS5 شده است برای نسخه PS4 هم صرف شده است.این یک فرصت است تا یک بازی عالی نسل نهمی را در نسل هشتم تجربه کنید.

 


از تمامی جهات باید گفت مایلز مورالس اگر بهتر از مرد عنکبوتی 2018 نباشد،حداقل هم تراز آن است.مایلز مورالس یک بازی زیبا و پر ذرق و برق است.با توجه به اتفاقاتی که در نسخه 2018 بازی برای مایلز رخ داد ،مایلز در صدد است تا به یک اسپایدرمن تمام عیار تبدیل شود.او با نصب یک برنامه ویژه بر روی گوشی خود می توانید موقعیت کسانی که به کمک احتیاج دارند را ببیند و به کمک آنها برود.البته در اوایل بازی این ماموریت ها بسیار ساده و خنده دار هستند.برای مثال مایلز به کمک مردی که اتومبیلش در برف گیر افتاده است می رود و باید ان را از برف بیرون بکشد.البته درست است که شاید این مراحل پیش پا افتاده باشند ولی برای شروع یک ابرقهرمان تازه کار خوب است و این ماموریت ها مایلز را رفته رفته برای مبارزه با گروه UnderGround و پیش رفتن در داستان اصلی بازی آماده خواهد کرد که ابدا انجام آن ها خسته کننده نیست و بلکه کاملا لذت بخش است.

 


اگر می ترسید یک نقشه کاملاً پر از آیکون و کارهای تکراری در دنیای بازی باشد ، نگران نباشید. کاهش مدت زمان و دامنه بازی Miles Morales به این معنی است که Insomniac Games فعالیتهای اضافی درست و مناسبی را برای بازیکن در نظر گرفته است و به همین دلیل ، بازی باز از آنها بیشتر استقبال خواهد کرد. خوشبختانه ، مایلز یک کپی و پیست از مبارزات و مهارت های به روز شده و لباس های پیتر پارکر نیست، مایلز هنگام انجام کارهای ابرقهرمانی خود ،ابزارها و لباس های مخصوص ارتقاء خود را دارد و تمامی موارد متفاوت و جدید به نظر می رسند.

مایلز یک نوع مرد عنکبوتی بسیار متفاوت از پیتر پارکر است و همچنین دارای یک قدرت ویژه Venom است که پیتر پارکر فقط می توانست رویای آن را داشته باشد، Miles Morales به بازیکنان این امکان را می دهد تا کومبوها ، گریزها و تیک داون های خیره کننده سینمایی را به گونه ای به هم پیوند دهد که مانند یک سیستم مبارزه آکروباتیک باشد.

 


حال تمام این موارد را در حالی تصور کنید که مایلز در حال پرتاب تار است و همراه با یک موزیک فوق العاده به سمت  افق حرکت می کند، واقعا جذاب است و این ها همان چیزهایی هستند که اسپایدرمن را در بازی های ویدیوئی بی همتا نگه داشته است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب