منوی سایت
سبد خرید

Assassin's creed odyssey

Assassin's creed odyssey
موجود نیست
Assassin's creed odyssey
  • وضعیت موجودی :: موجود نیست
  • تولید کننده :: Ubisoft
  • مدل :: Reg 2
ناموجود


 Assassin's creed odyssey

این بازی راه خودش را نسبت به Origins پیش گرفته است.دیگر بر کسی پوشیده نیست که سریAssassin's Creed ، چه بد چه خوب، از نسخه Origins راهی جدید را پیش گرفت. بازی، با اضافه کردن المان‌های نقش‌آفرینی به این مجموعه و تغییر سیستم مبارزه، دیگر آن حال و هوای سابق خود را نداشت. اینکه از چنین تغییری خوش‌تان آمد یا نه، امری سلیقه‌ای است. اما نسخه جدید سری Assassin's Creed حالا پا را فراتر از ایده‌های Origins گذاشته و با شاهین خود، بلندپروازانه‌تر از قبل پر کشیده است.

یکی از ایراداتی که همیشه به سری Assassin's Creed وارد می‌شد، عرضه سالیانه آن بود که دیگر نفسی برای مجموعه باقی نگذاشته بود. خود یوبیسافت هم می‌دانست که این مجموعه نیاز به یک تازه‌سازی دارد. آن‌ها با فرصتی یک ساله، Assassin's Creed Origins را دو سال پس از Assasssin's Creed Syndicate منتشر کردند.

 

یکی از اولین انتخاب‌های بازی، این است که چه کاراکتری نقش شخصیت اصلی بازی را بر عهده بگیرد. شما می‌توانید در نقش الکسیونس یا کاساندرا روایت بازی را پیش ببرید. البته تفاوت بین این دو تنها به جنسیت و ظاهر آن‌ها مربوط می‌شود. هر دوی این قهرمان‌ها، ماموریت‌ها، قابلیت‌ها، دیالوگ‌ها و حتی شرایط درام و رمانتیک مشابه‌ای دارند.
یکی دیگر از بخش‌های مهم هر بازی نقش‌آفرینی، انجام ماموریت به روش‌های مختلف و دیدن نتیجه انتخاب‌ها در طول بازی است. این موضوع در مورد Assassin's Creed Odyssey هم صادق است. اما این بازی برای اولین بار در تاریخ این مجموعه سعی در انجام چنین هدفی دارد.

 

بازی Assassin's Creed Odyssey شامل یک دنیای صد مایلی می‌شود. این میزان که معادل است با ۲۵۹ هزار متر مربع، تقریبا بین زمین‌های خشک و اقیانوس تقسیم شده است و چیزی حدود ۲.۵ برابر نقشه بازی Assassin's Creed Origins است. ۲۸ شهر در دنیای بازی وجود دارد و البته باید بدانید که تمامی زمین‌‌ها و اقیانوس‌ها از ابتدا در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. هنگامی که بازی را شروع کنید، از همان ابتدای بازی در دوردست‌ها هر جایی را ببینید که بخواهید به آن سفر کنید، می‌توانید این کار را انجام دهید. هیچ کدام از زمین‌های بازی قفل نیستند. شاید آنجا سربازان و دشمنان نیرومندی باشند که بتوانند در ابتدای بازی به راحتی دخل شما را بیاورند، اما با این حال شما راحت می‌توانید به آن منطقه سفر کنید. البته همانند Origins بازی هم به این گونه نیست که هر چقدر سطح کاراکتر را بالاتر ببرید، زودتر از شر یک منطقه خلاص شوید. هر یک از مناطق بازی پر از محتوا و ماموریت‌های جانبی هستند.


 
استودیو یوبیسافت کوبک کاملا آگاه است که بازیکنان دوست دارند خودشان آن طور که می‌خواهند درگیر اکشن‌های سری Assassin's Creed شوند. در نسخه Odyssey، تیم سه راه اصلی مبارزات یعنی Assassins، Hunters و Warriors را حفظ خواهد کرد، اما در عین حال در تلاش هستند تا هر کدام از این روش‌ها، حس قدرت را به بازیکنان القا کنند.
همانند نسخه Origins، ابزارهای نبرد، پوشیدنی و ساخت و ساز همچنان یکی از مهم‌ترین بخش‌ها را در این بازی تشکیل می‌دهند و در عین حال نقش مهمی هم در گشت و گذار در دنیای بازی را ایفا می‌کنند. در این بازی نیز شاهد بخش بندی هر کدام از آن‌ها به نسبت کمیاب بودن‌شان هستیم.


در یونان جزایر مختلفی وجود دارد و شما هم نیاز به سفر بین آن‌ها خواهید داشت. از طرفی دیگر، بخشی از تاریخ یونان را کشتی‌ها و دریاها و راز و رمزهای درون آن تشکیل داده‌اند. برای همین، تمرکز روی این بخش نه تنها برای تیم سازنده مهم بود، بلکه جذاب و سرگرم کننده هم بود. یکی از اهداف مهم سازنده این بود که سفر بین خشکی و دریا به صورت یکپارچه انجام شود و بازیکنان بتوانند به راحتی وارد کشتی خود شوند. شما از ابتدای بازی کشتی خود را خواهید داشت و تا آخرین لحظه هم همراه‌تان خواهد بود. Assassin's Creed Odyssey گشت و گذار و نبردهای دریایی را به این سری بر می‌گرداند. البته استودیو یوبیسافت کوبک همچنان سعی کرده تا با ایجاد حق انتخاب، این بخش از بازی را به نسبت گذشته گسترش دهد.
 
 
 


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی