منوی سایت
سبد خرید

Ubisoft

تولید کننده :: Ubisoft مدل :: PS5
Assassins Creed Valhalla Ragnarok Edition PS5 به جرات می توان گفت Assassins Creed Valhalla یکی از شاهکارهای سال 2020 در صنعت گیم است.عنوانی که با الگو  برداری از المان های بازی های موفقی چون ویچر و گاد اف وار و البته ترکیب آنها با المان های مخصوص خود توانسته نسخه جدید خود را به یک..
1,600,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: Reg 2
Assassins Creed Valhalla Ragnarok Edition PS4 به جرات می توان گفت Assassins Creed Valhalla یکی از شاهکارهای سال 2020 در صنعت گیم است.عنوانی که با الگو  برداری از المان های بازی های موفقی چون ویچر و گاد اف وار و البته ترکیب آنها با المان های مخصوص خود توانسته نسخه جدید خود را به یکی از ..
1,400,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: PS5
Immortals Fenyx Risingشما بازی را به عنوان یک شخصیت تازه از جنگ برگشته آغاز می کنید. داستان شخصیت اصلی بازی از جایی آغاز می شود که وی به همراه گروهی از جنگجویان، از یک نبرد بزرگ، پیروز بازگشته اند.اما در راه بازگشت ارتش آنها مغلوب طوفان دریا می شود و بیشتر آن ها از بین می روند. در این میان سربازی ..
910,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: PS5
Far Cry 6 Yara Edition PS5داستان قسمت ششم از بازی فارکرای در جزیره‌ای خیالی به نام (یارا) که در دریای کارائیب واقع است جریان دارد. حال و هوای جزیره یارا از درگیری‌های چریکی که در کشورهای آمریکای جنوبی و به خصوص در کشور کوبا دیده می‌شود الهام گرفته شده است. حکومت یارا توسط دیکتاتوری به نام آنتو..
890,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: PS5
Assassins Creed Valhalla Dawn of Ragnarok PS5توجه داشته باشید این پک شامل  دیسک بازی نمی باشد و برای استفاده از کد بسته گسترش دهنده Ragnarok نیاز به دیسک بازی خواهید داشت و همچنین این پک شامل 4 عدد عکس لیتوگراف می باشد.به جرات می توان گفت Assassins Creed Valhalla یکی از شاهکارهای سال 2020..
810,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: Reg 2
Assassins Creed Valhalla Dawn of Ragnarok PS4توجه داشته باشید این پک شامل  دیسک بازی نمی باشد و برای استفاده از کد بسته گسترش دهنده Ragnarok نیاز به دیسک بازی خواهید داشت و همچنین این پک شامل 4 عدد عکس لیتوگراف می باشد.به جرات می توان گفت Assassins Creed Valhalla یکی از شاهکارهای سال 2020..
800,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 167 (14 صفحه)