منوی سایت
سبد خرید

Ubisoft

تولید کننده :: Ubisoft مدل :: Xbox
Assassins Creed ValhallaXbox Series X/S/one به جرات می توان گفت Assassins Creed Valhalla یکی از شاهکارهای سال 2020 در صنعت گیم است.عنوانی که با الگو  برداری از المان های بازی های موفقی چون ویچر و گاد اف وار و البته ترکیب آنها با المان های مخصوص خود توانسته نسخه جدید خود را به یکی از به..
1,300,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: Xbox
Watch Dogs LEGION Resistance EditionXbox Series/One سومین نسخه از بازی واچ داگز یعنی WATCH DOGS LEGION  این بار شما را به زمان آینده ی نزدیک درشهر لندن می برد. اما شهرلندن دیگر مانند سابق نیست و پر شده است از بمب گذاری و حملات تروریستی که موجب شکل گرفتن گروه های مختلفی شده است که شهر را کنتر..
1,249,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: Reg 2
Assassins Creed Valhalla به جرات می توان گفت Assassins Creed Valhalla یکی از شاهکارهای سال 2020 در صنعت گیم است.عنوانی که با الگو  برداری از المان های بازی های موفقی چون ویچر و گاد اف وار و البته ترکیب آنها با المان های مخصوص خود توانسته نسخه جدید خود را به یکی از بهترین ها در سری خود ..
1,099,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: PS5
Assassins Creed Valhalla PS5 به جرات می توان گفت Assassins Creed Valhalla یکی از شاهکارهای سال 2020 در صنعت گیم است.عنوانی که با الگو  برداری از المان های بازی های موفقی چون ویچر و گاد اف وار و البته ترکیب آنها با المان های مخصوص خود توانسته نسخه جدید خود را به یکی از بهترین ها در سری ..
1,070,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: PS5
Watch Dogs LEGION PS5 سومین نسخه از بازی واچ داگز یعنی WATCH DOGS LEGION  این بار شما را به زمان آینده ی نزدیک درشهر لندن می برد. اما شهرلندن دیگر مانند سابق نیست و پر شده است از بمب گذاری و حملات تروریستی که موجب شکل گرفتن گروه های مختلفی شده است که شهر را کنترل می کنند و در این بین مقصر حو..
1,050,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: Reg 2
Assassin`s Creed Double Packدارای 2 عدد دیسک بازی Assassins Creed Odyssey و Assassins Creed Origins..
990,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: PS5
Immortals Fenyx Risingشما بازی را به عنوان یک شخصیت تازه از جنگ برگشته آغاز می کنید. داستان شخصیت اصلی بازی از جایی آغاز می شود که وی به همراه گروهی از جنگجویان، از یک نبرد بزرگ، پیروز بازگشته اند.اما در راه بازگشت ارتش آنها مغلوب طوفان دریا می شود و بیشتر آن ها از بین می روند. در این میان سربازی ..
970,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: Reg 2
FarCry Double Pack دارای 2 عدد بازی فیزیکی Farcry Primal , Farcry 4 ..
920,000 تومان
تولید کننده :: Ubisoft مدل :: Reg 2
Watch Dogs LEGION سومین نسخه از بازی واچ داگز یعنی WATCH DOGS LEGION  این بار شما را به زمان آینده ی نزدیک درشهر لندن می برد. اما شهرلندن دیگر مانند سابق نیست و پر شده است از بمب گذاری و حملات تروریستی که موجب شکل گرفتن گروه های مختلفی شده است که شهر را کنترل می کنند و در این بین مقصر حوادث ..
749,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 134 (12 صفحه)