منوی سایت
سبد خرید

Assassins Creed Valhalla PS5


Assassins Creed Valhalla PS5

به جرات می توان گفت Assassins Creed Valhalla یکی از شاهکارهای سال 2020 در صنعت گیم است.عنوانی که با الگو  برداری از المان های بازی های موفقی چون ویچر و گاد اف وار و البته ترکیب آنها با المان های مخصوص خود توانسته نسخه جدید خود را به یکی از بهترین ها در سری خود تبدیل کند.

 

 

داستان بازی در ابتدا آیوار و خانواده اش را نمایش می دهد که زندگی خوبی دارند،پدر آیوار با یکی از پادشاهان رابطه صمیمی و نزدیکی دارد،پسر پادشاه سیگورد نام دارد که دوست صمیمی آیوار است ،خانواده آیوار در یک مهمانی شرکت می کنند که در آن مورد حمله یکی از یاغیان منطقه قرار می گیرند و آیوار پدر و مادر خود را از دست می دهد و با گذشت سال ها پادشاه و پسرش سیگورد مانند پدر و برادر آیوار شده اند،آیواری که تا پای جان به برادرش وفادار است و به شدت تشنه انتقام خانواده خود است.

 


این نسخه از سری داستان بسیار جذابی دارد که بسیار عمیق،طولانی و به شدت درگیر کننده است که بسیار عالی روایت می شود و شخصیت پردازی به بهترین شکل انجام گرفته است که شامل شخصیت های اصلی و فرعی بازی می شود.

 


بازی از نظر گرافیک بصری واقعا چشم نواز است و از مناطق کوهستانی نروژ تا مناطق زیبا و سرسبز انگلستان آنقدر زیبا و باور پذیر طراحی شده است که جای هیچ حرفی در این زمینه باقی نمی گذارد و البته سازندگان در بخش صداگذاری و موسیقی هم با ارائه ای خوب شاهکار خود را تکمیل کرده اند.

 


بازی یک عنوان با گیم پلی اکشن ماجراجویی نقش آفرینی جهان باز است که در هر کدام از این موارد حرفی برای گفتن دارد و بدون هیچ اغراقی باید گفت کامل ترین و بی نقص ترین اساسینز کرید را با والهالا تجربه خواهید کرد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب