منوی سایت
سبد خرید

Devil May Cry 5 Xboxone

Devil May Cry 5  Xboxone
موجود نیست
Devil May Cry 5 Xboxone
  • وضعیت موجودی :: موجود نیست
  • تولید کننده :: Capcom
  • مدل :: Xbox one
ناموجود
 


Devil May Cry 5

 

بازی مورد انتظار capcomیعنی devil may cry 5  منتشر شد. بی شک یکی از عنوان هایی که بسیاری از بازی بازان در انتظار انتشار آن بودند DMC5 می باشد.با توجه به تریلر های منتشر شده از این عنوان باید منتظر یک بازی فوق العاده باشیم.

 

بازی سه شخصیت خواهد داشت بر اساس گفته های اقای ایتسونو کارگردان این عنوان در بعضی از مراحل بازی با یک کاراکتر خاص بازی خواهید کرد در برخی از مراحل دو کاراکتر و در مابقی مراحل هر سه کاراکتر قابل بازی خواهند بود. در این بازی سعی شده است هر سه شخصیت اصلی بازی در یک سطح باشند البته با تفاوت و ویژگی های خاص خودشان هستند.

 
 

برای مثال کاراکتر nero به خاطر حرکات اسان تری که دارد برای افراد تازه کار انتخاب مناسب تری میباشد ،اما انتخاب dante برای طرفداران سری قطعا از جذابیت بیشتری برخوردار است(دانته از ابتدای بازی در دسترس نیست)شخصیت دانته وسایل و امکانات بیشتری نسبت به نیرو دارد و این دانته است که گزینه های بیشتری را در اختیار گیمر قرار میدهد و صد البته سبک مبارزات این دو با هم متفاوت است و اما شخصیت سوم بازی یعنی Vوی ،طبق گفته اقای ایتسونو شخصیت وی هم سبک مبارزه مخصوص به خود را دارد و جای هیچ نگرانی نیست زیرا بازی با هر سه شخصیت جذاب است.

 
 

سعی شده در بازی با هیچ کدام از شخصیت ها سختی یا اسانی بیش از حدی حس نشود و باید اضافه کرد هر کدام از شخصیت ها برای ارتقا سطح پیشرفت های مختلفی را دارند و این ها روی شخصیت های دیگر قابل بازی تاثیری ندارد.تمرکز شخصیت نیرو کار با شمشیر است و شخصیت وی بیشتر مواقع از جادو استفاده میکند.بیشتر تمرکز مبارزات دانته استفاده از شمشیر و بعد از ان استفاده از سلاح کمری خود است که در بازی قابل تعویض با اسلحه شات گان میباشد.بازی حدود ۱۶ ساعت گیم پلی خواهد داشت که به خاطر تفاوت سبک مبارزات شخصیت ها میتواند تجربه خاصی برای هر گیمر داشته باشد.

 بازی خشونت بالایی دارد و رده بندی سنی بزرگسال را از esrb دریافت کرده است در ضمن شاید یکی از جذابیت های بازی بخش coop ان خواهد بود که میتوانید با دوستانتان مراحل بازی را با موفقیت پشت سر بگذارید .موتور گرافیک بازی RE ENGINE است که قبل از این در ساخت بازی اویل ۷ و اویل ۲ ریمیک استفاده شده است و حالا این بازی از ورژن ارتقا یافته ان بهره میبرد بازی در تمامی پلتفرمها با فریم ریت۶۰ اجرا خواهد شد و طراحی بازی بسیار مطلوب است و دقت زیادی روی جزییات داشته است و  فقط میتوانید انتظار یک شاهکار را از بازی داشته باشید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب