منوی سایت
سبد خرید

Capcom

تولید کننده :: Capcom مدل :: PS5
Resident Evil VillageResident Evil Village  توانسته است با ایجاد تغییراتی اساسی در ساختار مجموعه، تجربه‌ای تازه را خلق کند و حالا سازندگان بازی با همان فرمول موفق نسخه هفتم، توانسته اند اثری ماندگارتر و کامل تر از نسخه قبل این سری پر طرفدار را عرضه کنند. شاید Resident Evil Village در نگاه..
970,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: Reg 2
  Devil May Cry 5 Lenticular Edition PS4کاور 3 بعدی   بازی مورد انتظار capcomیعنی devil may cry 5  منتشر شد. بی شک یکی از عنوان هایی که بسیاری از بازی بازان در انتظار انتشار آن بودند DMC5 می باشد.با توجه به تریلر های منتشر شده از این عنوان باید منتظر یک بازی فوق العاده باشی..
910,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: Reg 2
Resident Evil Village PS4Resident Evil Village  توانسته است با ایجاد تغییراتی اساسی در ساختار مجموعه، تجربه‌ای تازه را خلق کند و حالا سازندگان بازی با همان فرمول موفق نسخه هفتم، توانسته اند اثری ماندگارتر و کامل تر از نسخه قبل این سری پر طرفدار را عرضه کنند. شاید Resident Evil Villag..
870,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: Reg 2
Resident Evil 3 PS4 با گذشت یک سال از عرضهResident Evil 2 Remake و بازخورد مثبت منتقدان و بازیبازها،نسخه سوم این بازی هم به بازار عرضه شد.وقایع این بازی ۲۴ ساعت قبل از وقایع نسخه دوم اتفاق می افتد.شهر راکون سیتی بر اثر گسترش ویروس T با هجوم زامبی ها همراه شده است و بازی شما را در نقش جیل ولنت..
750,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: Reg 2
Devil May Cry HD Coleection PS4 شامل 3 عدد بازی DMC-DMC2-DMC3   ..
680,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: Reg 2
  Devil May Cry 5   بازی مورد انتظار capcomیعنی devil may cry 5  منتشر شد. بی شک یکی از عنوان هایی که بسیاری از بازی بازان در انتظار انتشار آن بودند DMC5 می باشد.با توجه به تریلر های منتشر شده از این عنوان باید منتظر یک بازی فوق العاده باشیم.   بازی سه شخصیت ..
670,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: Reg 2
Resident Evil 2 PS4 عنوانی که شروع بسیاری از بازیبازان با این عنوان بود و طرفداران بسیاری در میان آن ها دارد،عنوانی که در نسل های مختلف کنسول های بازی عرضه و اختلاف زیادی در امتیاز های داده شده به این عنوان وجود دارد این عنوان بازی Resident Evil می باشد.   .h_iframe-aparat_embed_fr..
650,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 69 (6 صفحه)