منوی سایت
سبد خرید

Capcom

تولید کننده :: Capcom مدل :: NS
Monster Hunter Rise collectors edition Nintendo Switchکالکتور شامل تمام موارد داخل عکس می باشد..
4,050,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: PS5
Resident Evil Village lenticular edition PS5کاور 3 بعدیResident Evil Village  توانسته است با ایجاد تغییراتی اساسی در ساختار مجموعه، تجربه‌ای تازه را خلق کند و حالا سازندگان بازی با همان فرمول موفق نسخه هفتم، توانسته اند اثری ماندگارتر و کامل تر از نسخه قبل این سری پر طرفدار را عرضه کنند. ..
1,250,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: PS5
Resident Evil VillageResident Evil Village  توانسته است با ایجاد تغییراتی اساسی در ساختار مجموعه، تجربه‌ای تازه را خلق کند و حالا سازندگان بازی با همان فرمول موفق نسخه هفتم، توانسته اند اثری ماندگارتر و کامل تر از نسخه قبل این سری پر طرفدار را عرضه کنند. شاید Resident Evil Village در نگاه..
1,090,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: Reg 2
Resident Evil Village PS4Resident Evil Village  توانسته است با ایجاد تغییراتی اساسی در ساختار مجموعه، تجربه‌ای تازه را خلق کند و حالا سازندگان بازی با همان فرمول موفق نسخه هفتم، توانسته اند اثری ماندگارتر و کامل تر از نسخه قبل این سری پر طرفدار را عرضه کنند. شاید Resident Evil Villag..
970,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: Reg 2
Resident Evil 3 PS4 با گذشت یک سال از عرضهResident Evil 2 Remake و بازخورد مثبت منتقدان و بازیبازها،نسخه سوم این بازی هم به بازار عرضه شد.وقایع این بازی ۲۴ ساعت قبل از وقایع نسخه دوم اتفاق می افتد.شهر راکون سیتی بر اثر گسترش ویروس T با هجوم زامبی ها همراه شده است و بازی شما را در نقش جیل ولنت..
690,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: Reg 2
Resident Evil 2 PS4 عنوانی که شروع بسیاری از بازیبازان با این عنوان بود و طرفداران بسیاری در میان آن ها دارد،عنوانی که در نسل های مختلف کنسول های بازی عرضه و اختلاف زیادی در امتیاز های داده شده به این عنوان وجود دارد این عنوان بازی Resident Evil می باشد.   .h_iframe-aparat_embed_fr..
640,000 تومان
کارکرده Street Fighter V
موجود نیست
تولید کننده :: Capcom مدل :: Second-Hand
Street Fighter V توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
ناموجود
نمایش 1 تا 12 از 63 (6 صفحه)