منوی سایت
سبد خرید

Capcom

تولید کننده :: Capcom مدل :: PS5
Resident Evil Village PS5Resident Evil Village  توانسته است با ایجاد تغییراتی اساسی در ساختار مجموعه، تجربه‌ای تازه را خلق کند و حالا سازندگان بازی با همان فرمول موفق نسخه هفتم، توانسته اند اثری ماندگارتر و کامل تر از نسخه قبل این سری پر طرفدار را عرضه کنند. شاید Resident Evil Village در ..
1,430,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: Reg 2
Resident Evil Village PS4Resident Evil Village  توانسته است با ایجاد تغییراتی اساسی در ساختار مجموعه، تجربه‌ای تازه را خلق کند و حالا سازندگان بازی با همان فرمول موفق نسخه هفتم، توانسته اند اثری ماندگارتر و کامل تر از نسخه قبل این سری پر طرفدار را عرضه کنند. شاید Resident Evil Villag..
1,230,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: Reg 2
Resident Evil 3 PS4 با گذشت یک سال از عرضهResident Evil 2 Remake و بازخورد مثبت منتقدان و بازیبازها،نسخه سوم این بازی هم به بازار عرضه شد.وقایع این بازی ۲۴ ساعت قبل از وقایع نسخه دوم اتفاق می افتد.شهر راکون سیتی بر اثر گسترش ویروس T با هجوم زامبی ها همراه شده است و بازی شما را در نقش جیل ولنت..
1,050,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: PS5-Second-Hand
Devil May Cry 5 PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد...
1,000,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: Reg 2
Resident Evil 2 PS4 عنوانی که شروع بسیاری از بازیبازان با این عنوان بود و طرفداران بسیاری در میان آن ها دارد،عنوانی که در نسل های مختلف کنسول های بازی عرضه و اختلاف زیادی در امتیاز های داده شده به این عنوان وجود دارد این عنوان بازی Resident Evil می باشد.   .h_iframe-aparat_embed_fr..
910,000 تومان
تولید کننده :: Capcom مدل :: Second-Hand
Street Fighter V Champion Edition PS4 کارکردهتوضیحات:بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد...
800,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 78 (7 صفحه)