منوی سایت
سبد خرید

Doom Eternal Xbox

 

Doom Eternal

سری doom یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین بازی‌ های اول شخص در تاریخ بازیهای ویدیویی است که در طول سالیان زیاد با گیم پلی خاص خود هواداران را راضی نگه داشته است.باید خوب به یاد داشته باشید که این بازی در سال ۲۰۱۶ اولین نسخه خود در نسل هشتم را عرضه کرد و تمام هواداران شوترهای کلاسیک را به وجد آورد و حال Doom eternal را راهی بازار کرده است  تا بهترین شوتر نسل و بهترین doom را تجربه کنید.

id software با doom eternal تمام کمبود ها در نسخه های قبل را جبران کرده و بی نقص ترین بازی ممکن را ارائه کرده است. بازی doom eternal از قسمت دوم سری یعنی hell on earth الهام گرفته شده و نو آوری ها و ویژگی های زیادی به بازی اضافه شده است که این نسخه را منحصر به فرد کرده است.

 

گیم پلی بازی با اینکه شباهت هایی به نسخه ۲۰۱۶ دارد ولی به شدت سریع تر بوده و شما را مجبور می کند که در طول بازی نیاز به استراتژی برای پیشروی داشته باشید و این کمی بازی را سخت تر کرده است.همچنان مانند نسخه های گذشته بزرگترین دشمن شما در بازی ایستادن و عدم تحرک است و این تحرک و سرعت بالا است که این بازی را نسبت به دیگر شوترهای دیگر متمایز می کند.

 

eternal در بخش داستانی هم پیشرفت زیادی داشته است و به اوج پختگی در این سری رسیده است.در eternal با جهان بازی و قوانین آن کاملا آشنا خواهید شد و شناخت خوبی از شخصیت doom slayer و پیشینه او به دست می آورید.در مجموع باید گفت Doom Eternal یک اثر تمام عیار است که در زمینه گیم پلی، داستان،موسیقی و گرافیک بی نقص ظاهر شده است و میتواند هر دوستدار سبک شوتر را به خود جذب کند.


 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب