منوی سایت
سبد خرید

Bethesda

تولید کننده :: Bethesda مدل :: PS5
Deathloopعنوان Deathloop سرگذشت شخصی به نام Colt Vahn را  روایت می‌کند که در جزیره ‌ای به نام Blackreef در یک حلقه بسته زمان زندانی شده است و به همین دلیل فرقی نمی کند که در طول روز چه کاری انجام بدهید ،وقتی زمان از نیمه شب می گذرد اتفاقات روز دوباره تکرار می شود.Colt با به یاد آوردن اتفا..
1,450,000 تومان
تولید کننده :: Bethesda مدل :: xbox
  Doom Eternal سری doom یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین بازی‌ های اول شخص در تاریخ بازیهای ویدیویی است که در طول سالیان زیاد با گیم پلی خاص خود هواداران را راضی نگه داشته است.باید خوب به یاد داشته باشید که این بازی در سال ۲۰۱۶ اولین نسخه خود در نسل هشتم را عرضه کرد و تمام هواداران شوترها..
760,000 تومان
تولید کننده :: Bethesda مدل :: Reg 2
DOOM VFR وسایل مورد نیاز برای این بازی: VR + Camera ..
680,000 تومان
تولید کننده :: Bethesda مدل :: Reg 2
 Doom Eternal سری doom یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین بازی‌ های اول شخص در تاریخ بازیهای ویدیویی است که در طول سالیان زیاد با گیم پلی خاص خود هواداران را راضی نگه داشته است.باید خوب به یاد داشته باشید که این بازی در سال ۲۰۱۶ اولین نسخه خود در نسل هشتم را عرضه کرد و تمام هواداران شوترهای ..
660,000 تومان
تولید کننده :: Bethesda مدل :: Reg 2
 Wolfenstein Youngbloodاگر از طرفداران سبک شوتر اول شخص باشید حتما با سری wolfenstein آشنا هستید عنوانی که در نسل ۸ همانند نسخه های قبلی خود، خوش درخشید و یک تجربه شونر ناب با خشونت بسیار بالا را به بازی بازان ارائه کرد و حال شاهد انتشار جدیدترین نسخه سری این عنوان هستیم که به گفته سازندگان..
470,000 تومان
تولید کننده :: Bethesda مدل :: Reg 2
  Rage 2   اگر بخواهیم rage 2 را توصیف کنیم باید بگوییم یک بازی آخرالزمانی جهان باز ،هیجان انگیز و خیلی خوب رو به رو هستیم و نقطه قوت بازی را سیستم شوتر بینظیرش باید دانست که ما را به یاد بازی doom می اندازد و انرژی و هیجان در تمامی بازی جاری است به طوریکه شما همیشه می خواهید از س..
450,000 تومان
تولید کننده :: Bethesda مدل :: Second-Hand
The Elder Scrolls Online توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
290,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 50 (5 صفحه)