منوی سایت
سبد خرید

FIFA 21 Standard Edition PS4 PS5

FIFA 21 Standard Edition PS4 PS5
موجود نیست
FIFA 21 Standard Edition PS4 PS5
  • وضعیت موجودی :: موجود نیست
  • تولید کننده :: EA Games
  • مدل :: Reg 2
ناموجود

FIFA 21 Standard Edition PS4/PS5

 

یک سال دیگر و یک شبیه ساز کامل تر فوتبال یعنی FIFA 21 عرضه شد تا بهترین فوتبال ممکن را در یک بازی ویدیویی برای ما به ارمغان بیاورد.این نسخه از سری فیفا در بخش های مختلف تغییراتی داشته است به ویژه امسال سازندگان تمرکز ویژه ای روی بخش career داشته اند تا شما را بیش از پیش عاشق آن کنند و ساعت ها از مدیریت و مربی گری در باشگاه محبوب خود لذت ببرید.

 

 

 تغییراتی که فرمول و اشتباه های گذشته را بهبود می بخشد،هر چند که این تغییرات انگشت شمار هستند ولی تمامی علاقه مندان به این بخش خواستار آن ها بوده اند. یکی از مهمترین تغییرات این است که می توانیم حالت شبیه سازی یک بازی را انتخاب کنیم و همزمان تغییرات مدنظر خود را در بازی ایجاد کنیم و یا مستقیماً نتیجه نهایی را همانند سری های قبل ببینیم یا وقتی که احساس می کنید تیم به کمک نیاز دارد، وارد بازی شوید و کنترل بازیکنان را در دست بگیرید و انجام این کار در هر زمانی در بازی امکان پذیر خواهد بود و حدودی به صورت آنی شما وارد زمین خواهید شد و البته بر عکس این کار هم انجام پذیر است و می توانید پس از این که وارد مسابقه شدید و کنترل بازیکنان را در دست دارید هم در هر زمانی از زمین بازی به روی نیمکت بنشینید و به هدایت بازیکنان بپردازید.

 

همچنین پیشرفت هایی در زمینه پیشرفت و آموزش بازیکنان ارائه شده است تا بتوانیم فوتبالیست های مناسبی را برای تیم خود جذب کنیم و یا اگر بازکنانتان جوان هستند آن ها را مانند الماس هایی درخشان صیقل دهید و از وجودشان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و نقل و انتقالات هم با گزینه ها و امکانات بیشتری بهبود یافته است که باعث می شود احساس واقعی بودن در فوتبال داشته باشیم.

 


دو حالت بسیار محبوب دیگر در FIFA 21 که بهبود یافته اند ،  Pro Clubs و Volta هستند. با شروع Pro Clubs ، در مورد شخصی سازی بازیکنان کنترل شده توسط هوش مصنوعی متعلق به باشگاه ما ، امکان تغییر جنبه بصری ، نام یا تجهیزات آنها ، امکانات بیشتری خواهیم داشت. علاوه بر این ، ما در مورد شخصی سازی تاکتیک ها و برنامه های بازی برای تیم خود آزادی بیشتری خواهیم داشت و می توانیم پنج تاکتیک یا ترکیب از پیش تعیین شده را ذخیره کنیم.

 

 

در مورد ولتا ، این یکی از حالت های بازی است که پس از موفقیت در سال گذشته تکرار می شود ، جنبه های مختلفی از قبیل ، دریبل زدن ، شوت زدن و دفاع را بهبود می بخشد ، اگرچه نکته مهم (علاوه بر حالت داستان) این است برای بازی با دوستان از طریق اینترنت با تیم های ولتا ، توانایی بازی با حداکثر 4 دوست یا دیگر پلیرها به صورت تصادفی به انجام مسابقه پرداخت. ولتا هنوز یک حالت بازی سرگرم کننده است که نسبت به سال گذشته جلا داده شده است و یک زنگ تفریح جذاب به نظر می رسد.

 


و جذاب ترین بخش بازی که باز هم به شدت به پرداخت های درون برنامه ای وابسته است یعنی FIFA ULTIMATE TEAM که با تمام جذابیت این قسمت برای گیمرهایی که توانایی در پرداخت ها را ندارند ناامید کننده و برای دیگر گیمرها عالی و راضی کننده است و می توان با پول یک فوتبال بدون محدودیت در تمامی زمینه ها را به دست آورد.

FIFA 21 از نظر فنی نسبت به نسخه قبلی تغییرات آنچنانی نداشته است و انتظار تغییرهای عمده تصویری فراتر از انیمیشن های جدید و اصلاحاتی را که هم در آنها و هم در موتور بازی ایجاد شده است نداشته باشید ولی با اضافه شدن دریبل های جدید و حرکات روان تر بازیکنان نسبت به نسخه قبلی بازی لذت بخش تر از گذشته شده است.FIFA 21 بهترین FIFA در سری خود است و با تغییرات بسیار جالبی که انجام شده است می توان با تیم محبوب خود حماسه هایی فراموش نشدنی ساخت.

 
 
 
 

تفاوت ادیشن های مختلف فیفا 21 
   

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب