منوی سایت
سبد خرید

EA Games

تولید کننده :: EA Games مدل :: Xbox
FIFA 22 Xboxیکی از ویژگی هایی که همیشه  سری FIFA را نسبت به PES متمایز کرده است تنوع در حالت ها و ماد های این عنوان بوده. در FIFA 22 هم مانند همیشه می توانید در بخش‌‌هایی مثل کریرمود، Pro Clubs، آلتیمیت تیم، فوتبال خیابانی و در قالب کاپ‌‌ها و لیگ‌ها از کشورها ی زیادی به رقابت بپرداز..
1,200,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: PS5
FIFA 22 PS5یکی از ویژگی هایی که همیشه  سری FIFA را نسبت به PES متمایز کرده است تنوع در حالت ها و ماد های این عنوان بوده. در FIFA 22 هم مانند همیشه می توانید در بخش‌‌هایی مثل کریرمود، Pro Clubs، آلتیمیت تیم، فوتبال خیابانی و در قالب کاپ‌‌ها و لیگ‌ها از کشورها ی زیادی به رقابت بپردازی..
1,150,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: NS
Need for Speed Hot Pursuit  سری نید فور اسپید یکی از محبوب ترین و معروف ترین عناوین در صنعت بازی های ویدیویی است که توسط کمپانی EA منتشر میشود و این کمپانی تصمیم به عرضه نسخه بازسازی شده یکی از محبوب ترین قسمت های این سری گرفت و Need for Speed Hot Pursuit Remastered را روانه بازار کرد.شما در..
970,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Reg All
FIFA 22 PS4یکی از ویژگی هایی که همیشه  سری FIFA را نسبت به PES متمایز کرده است تنوع در حالت ها و ماد های این عنوان بوده. در FIFA 22 هم مانند همیشه می توانید در بخش‌‌هایی مثل کریرمود، Pro Clubs، آلتیمیت تیم، فوتبال خیابانی و در قالب کاپ‌‌ها و لیگ‌ها از کشورها ی زیادی به رقابت بپردازی..
870,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Reg 2
UFC 4 PS4بر خلاف دیگر عناوین ورزشی EA SPORTS عنوان UFC هر دو سال یک بار منتشر می شود که این موضوع باعث می شود تغییرات قابل توجه باشند و شاهد بهبودهای بیشتری در این عنوان باشیم و این موضوع دقیقا در مورد UFC4 صدق می کند.عنوانی که بهترین شبیه ساز هنرهای رزمی ترکیبی است یعنی MMA.هنگام شروع UFC4 بازی ش..
800,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Reg 2
It Takes Two PS4استودیویHazelight  که پیش از این با عرضه‌ی عنوان A Way Out نشان داده بود در تولید عناوین داستانی چند نفره مهارت زیادی دارد، این بار با یک بازی انقلابی بازگشته است؛ عنوانی که در دنیای سرگرمی یک تجربه منحصربه فرد را برای گیمرها پدید آورده است.داستان بازی It Takes Two روایت زن..
750,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Reg 2
Need For Speed Heat PS4   با تجربه محصول جدید از فرانچایز قدیمی کمپانی EA تفاوتی ندارد،چه بازی باز باشید و چه منتقد به این اذعان خواهید کرد که NFS HEAT بهترین نسخه این سری در نسل هشتم است که تجربه کرده اید.   .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed..
650,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Reg 2
Need for Speed Hot Pursuit PS4  سری نید فور اسپید یکی از محبوب ترین و معروف ترین عناوین در صنعت بازی های ویدیویی است که توسط کمپانی EA منتشر میشود و این کمپانی تصمیم به عرضه نسخه بازسازی شده یکی از محبوب ترین قسمت های این سری گرفت و Need for Speed Hot Pursuit Remastered را روانه بازار ک..
630,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 143 (12 صفحه)