منوی سایت
سبد خرید

EA Games

تولید کننده :: EA Games مدل :: PS5
FIFA 21 Next Level Edition PS5   یک سال دیگر و یک شبیه ساز کامل تر فوتبال یعنی FIFA 21 عرضه شد تا بهترین فوتبال ممکن را در یک بازی ویدیویی برای ما به ارمغان بیاورد.این نسخه از سری فیفا در بخش های مختلف تغییراتی داشته است به ویژه امسال سازندگان تمرکز ویژه ای روی بخش career داشته اند تا شما..
2,200,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Xbox
FIFA 21 Standard Edition Xbox Series S/X/One   یک سال دیگر و یک شبیه ساز کامل تر فوتبال یعنی FIFA 21 عرضه شد تا بهترین فوتبال ممکن را در یک بازی ویدیویی برای ما به ارمغان بیاورد.این نسخه از سری فیفا در بخش های مختلف تغییراتی داشته است به ویژه امسال سازندگان تمرکز ویژه ای روی بخش career د..
1,369,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Reg 2
Star Wars SQUADRONS جنگ ستارگان اسکادران جذاب ترین تجربه نبرد فضایی درمجموعه جنگ ستارگان است. در حالی که Squadrons بیشتر شبیه به یک عنوان مولتی پلیر آنلاین است ولی از یک کمپین بسیار عالی برای شروع بازی برخوردار است که قطعا یک تجربه فوق العاده جذاب و جدید را برای شما رقم خواهد زد.   &..
1,049,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Reg 2
FIFA 21 Standard Edition PS4/PS5   یک سال دیگر و یک شبیه ساز کامل تر فوتبال یعنی FIFA 21 عرضه شد تا بهترین فوتبال ممکن را در یک بازی ویدیویی برای ما به ارمغان بیاورد.این نسخه از سری فیفا در بخش های مختلف تغییراتی داشته است به ویژه امسال سازندگان تمرکز ویژه ای روی بخش career داشته اند تا ش..
949,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Second-Hand
توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. FIFA 21 Standard Edition PS4/PS5   یک سال دیگر و یک شبیه ساز کامل تر فوتبال یعنی FIFA 21 عرضه شد تا بهترین فوتبال م..
850,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Reg 2
Need For Speed Heat   با تجربه محصول جدید از فرانچایز قدیمی کمپانی EA تفاوتی ندارد،چه بازی باز باشید و چه منتقد به این اذعان خواهید کرد که NFS HEAT بهترین نسخه این سری در نسل هشتم است که تجربه کرده اید.   .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed..
749,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Reg 2
  BattleField V بازی Battlefield V جدیدترین نسخه از سری محبوب Battlefield است که توسط استودیوی دایس (DICE) توسعه یافته است. در این بازی، شاهد تغییر نگرش شرکت الکترونیک آرتس نسبت به این سری هستیم. برخلاف نسخه‌های پیشین، در این بازی شاهد حضور سیزن‌پس و محتوای پولی پس از عرضه نخوا..
589,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Second-Hand
A Way Out توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
460,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Xbox-Second-Hand
توجه: قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. Dargon Age Inquisition   ..
450,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Second-Hand
توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.     BattleField V بازی Battlefield V جدیدترین نسخه از سری محبوب Battlefield است که توسط استودیوی دایس (DICE) توسعه..
400,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 106 (9 صفحه)