منوی سایت
سبد خرید

EA Games

تولید کننده :: EA Games مدل :: PS5 Reg 2
FIFA 23 PS5ویژگی های جدید فیفا ۲۳اولین چیزی که فیفا امسال را با سال های گذشته متمایز می کند وجود جام جهانی فوتبال مردان ۲۰۲۲ قطر و جام جهانی ۲۰۲۳ فوتبال زنان در استرالیا و نیوز لند است که به صورت آپدیت های رایگان عرضه میشوند و شما را با خود به اوج هیجان این رویدادهای بین المللی می برد.برای اولین بار..
2,420,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Reg 2
FIFA 23 PS4ویژگی های جدید فیفا ۲۳اولین چیزی که فیفا امسال را با سال های گذشته متمایز می کند وجود جام جهانی فوتبال مردان ۲۰۲۲ قطر و جام جهانی ۲۰۲۳ فوتبال زنان در استرالیا و نیوز لند است که به صورت آپدیت های رایگان عرضه میشوند و شما را با خود به اوج هیجان این رویدادهای بین المللی می برد.برای اولین بار..
2,100,000 تومان
کارکرده Need For Speed Unbound PS5
جدید
تولید کننده :: EA Games مدل :: PS5-Second-Hand
Need For Speed Unbound PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد...
1,700,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: PS5
Need for Speed Unbound Creative Subversion Kitفاقد دیسک بازیشامل تمام موارد داخل عکس..
1,370,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Reg 2
Plants VS Zombies Battle for Neighborville PS4 بازی آنلاین و جدید شرکت الکترونیک آرتز با نام  Plants vs Zombies: Battle for Neighborville به بازار عرضه شد.جدیدترین عنوان از یک سری پر طرفدار و قدیمی که چند سالی است با سبکی متفاوت از قبل و البته به صورت کاملا آنلاین به بازار عرضه می گردد...
1,100,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Reg 2
It Takes Two PS4استودیویHazelight  که پیش از این با عرضه‌ی عنوان A Way Out نشان داده بود در تولید عناوین داستانی چند نفره مهارت زیادی دارد، این بار با یک بازی انقلابی بازگشته است؛ عنوانی که در دنیای سرگرمی یک تجربه منحصربه فرد را برای گیمرها پدید آورده است.داستان بازی It Takes Two روایت زن..
1,100,000 تومان
تولید کننده :: EA Games مدل :: Reg 2
UFC 4 PS4بر خلاف دیگر عناوین ورزشی EA SPORTS عنوان UFC هر دو سال یک بار منتشر می شود که این موضوع باعث می شود تغییرات قابل توجه باشند و شاهد بهبودهای بیشتری در این عنوان باشیم و این موضوع دقیقا در مورد UFC4 صدق می کند.عنوانی که بهترین شبیه ساز هنرهای رزمی ترکیبی است یعنی MMA.هنگام شروع UFC4 بازی ش..
1,050,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 170 (15 صفحه)