منوی سایت
سبد خرید

Immortals Fenyx Rising PS5


Immortals Fenyx Rising

شما بازی را به عنوان یک شخصیت تازه از جنگ برگشته آغاز می کنید. داستان شخصیت اصلی بازی از جایی آغاز می شود که وی به همراه گروهی از جنگجویان، از یک نبرد بزرگ، پیروز بازگشته اند.اما در راه بازگشت ارتش آنها مغلوب طوفان دریا می شود و بیشتر آن ها از بین می روند. در این میان سربازی به نام Fenyx زنده می ماند و آب او را به ساحل می آورد.
وی افراد ارتش و برادرش را که توسط طلسم به سنگ تبدیل شده اند پیدا می کند و اکنون قصد نجات دادن آن ها را دارد.شما می توانید Fenyx را شخصی سازی کرده و جنسیت، ظاهر و صدایش را با میل خود انتخاب کنید.فنیکس برای  نجات برادرش ،یارانش و یونان و خدایان یونان سفر خود را آغاز می‌کند و در این مسیر، باید از سد تایفون عبور کند(تایفون قدرتمندترین تایتان است و خدایان یونان را هم شکست داده و آن ها را نفرین کرده است).شما وقتی به گیم پلی بازی نگاه می کنید متوجه شباهت زیاد این عنوان با بازی زلدا خواهید شد و اگر طراحی‌ جلوه‌های بصری را وام‌گرفته از Breath of the Wild بدانیم،می توان گفت مکانیک‌ گیم‌پلی آن یک کپی برابر اصل است. باید این پیشنهاد را به شما بدهم که اگر تا به حال فرصت بازی کردن زلدا روی نینتندو سوییچ را نداشته اید می توانید آن را تجربه کنید و از آن لذت ببرید.
مناظر بازی به زیبایی طراحی شده است و سیستم مبارزات بازی واقعا لذت بخش است و روایت داستان توسط زئوس و پرومتئوس با دیالوگ های فان و خنده دارشان بسیار بازی را جذاب کرده است. عنوان Immortals Fenyx Rising  آی پی جدید از یوبی سافت است که بدون هیچ سر و صدایی، کار خود را به بهترین شکل ممکن به انجام رسانده است.در مجموع این عنوان قابل قبول، دوست داشتنی و با کیفیت است. ممکن است کمی زمان ببرد تا با حس و حال Immortals Fenyx Rising خو بگیرد ولی وقتی این اتفاق رخ دهد، مطمئنا از این بازی لذت خواهید برد.نکته جالبی که در تریلرها مشخص بود شباهت زیاد این عنوان به بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild بود که این عنوان را بیش از پیش در کانون توجه قرار می داد.Immortals Fenyx Rising جدیدترین بازی ساخته شده شعبه کبک یوبی سافت است که پیشتر در E3 2019 معرفی شده بود.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب