منوی سایت
سبد خرید

کارکرده Mortal Kombat 11 PS4

کارکرده Mortal Kombat 11 PS4
موجود نیست
کارکرده Mortal Kombat 11 PS4
  • وضعیت موجودی :: موجود نیست
  • تولید کننده :: WB Games
  • مدل :: Second-Hand
ناموجود

Mortal Kombat 11 PS4 کارکرده

توضیحات:

بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.

 سری مورتال کامبت بزرگترین فرانچایز مبارزه ای می باشد که به طور قطعی همه گیمرها در هر نسلی تجربه این عنوان را داشته اندو پس لزومی به معرفی این فرانچایز نیست.در ادامه می توانید تریلر زمان عرضه این عنوان را مشاهده بفرمایید.
 
 

داستان بازی پس از وقایع مورتال کامبت ۹ اتفاق می افتد و استودیو NETHER REALM اینگونه داستان بازی را توضیح میدهد :رایدن با کشتن شیناک تعادل تاریخ را برهم میزند و کرونیکا(نگهدارنده زمان و ضد قهرمان اصلی داستان) هم که از مقابله زمینیان خسته شده است و تصمیم دارد به هر قیمتی نظم دنیا را بازگرداند و جالب است بدانید شخصیت های دوره های قبل بازی با یکدیگر برخورد خواهند داشت و حتی کاراکترها با نسخه های جوان تر خود روبرو خواهند شد و با هم مبارزه خواهند کرد.


برخی از شخصیت های بازی کاملا جدید هستند و برخی دیگر ریشه در نسخه های قبلی دارند. شخصیت هایی مثل اسکورپیون ،ساب زیرو،سونیا بلید و رایدن به عنوان کاراکترهای کلاسیک مجموعه در مورتال کامبت۱۱ حضور دارند و شخصیت های اسکارلت و باراکا که در مورتال کامبت ایکس حضور نداشتند در این قسمت به بازی بازگردانده شده اند.

 


دو شخصیت کاملا جدید به نام های کرونیکا و گراس برای اولین بار است که در این مجموعه حضور دارند. سه شخصیت کابال،لیو کنگ و کونگ لائو رسما معرفی نشده اند اما مشخص شده است که در بازی حضور دارند و قرار است این بازی در زمان عرضه ۲۵ شخصیت داشته باشد و شخصیت شائوکان هدیه بازی به پیش خرید کنندگان است.


از دیگر ویژگی های بازی میتوان به شخصی سازی کاراکترها در بازی اشاره کرد که بر خلاف نسخه ی قبلی بازی که در نهایت با سه حالت مبارزه طرف بودیم در این نسخه از بازی به طور کامل دستان شما برای شخصی سازی کاراکتر خود باز گذاشته تا از ظاهر شخصیت ها گرفته تا اعداد و ارقام قدرت انها را تغییر دهید و برای مثال می توانید ماسک،شمشیر و نیزه اسکورپیون را تغییر دهید.سلاح های شما در بازی قابلیت ارتقا دارند و میتوانید برای افزایش قدرت سلاح خود آیتم های دیگری روی سلاح خود نصب کنید و قطعا از مبارزات بازی لذت بیشتری خواهید برد.

 


 
 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب