منوی سایت
سبد خرید

کارکرده Far Cry 6 PS5

کارکرده Far Cry 6 PS5
موجود نیست
کارکرده Far Cry 6 PS5
  • وضعیت موجودی :: موجود نیست
  • تولید کننده :: Ubisoft
  • مدل :: PS5-Second-Hand
ناموجود


Far Cry 6 PS5 کارکرده

توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی بازی اطلاع کسب نمایید.

توضیحات:

بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.

داستان قسمت ششم از بازی فارکرای در جزیره‌ای خیالی به نام (یارا) که در دریای کارائیب واقع است جریان دارد. حال و هوای جزیره یارا از درگیری‌های چریکی که در کشورهای آمریکای جنوبی و به خصوص در کشور کوبا دیده می‌شود الهام گرفته شده است. حکومت یارا توسط دیکتاتوری به نام آنتون کاستیو اداره می شود که به شدت به مقابله با نیروهای انقلابی برخورد می کند. در این میان، دنی روهاس، یکی از افسران سابق ارتش و شخصیت اصلی بازی که توسط شما کنترل می‌شود، به عضویت گروه چریکی لیبِرتاد در می آید و به مبارزه با حکومت کاستیو می پردازد. سازندگان برای عمیق‌تر شدن داستان ، به دنی دیالوگ‌های زیادی اختصاص داده اند که در کنار دیالوگ‌های سایر کارکترها توازن خوبی برای تجربه بازی می دهد و حس و حال تازه ای را به داستان می دهد.
بازی مانند دیگر عناوین قبلی خود به گشت و گذار در محیط و گان‌پلی خلاصه می‌شود و البته همین دو بخش به قدری محتواهای متنوع دارند که می‌توانند مخاطب را ساعت‌ها سرگرم کنند. در بازی با محیط های استوایی و وسیعی روبرو هستید که مراحل زیادی از آن در بخش‌های متنوع شهری و بیرون شهری انجام می‌شود. بیشتر مراحل در بازی ساختاری خطی دارند و شما می‌توانید در آنها به صورت درگیری مستقیم یا مخفی‌کاری پیشروی کنید و در حین انجام ماموریت‌ها با صحنه های سینمایی جذابی هم روبه رو خواهید شد که ترکیب موسیقی با اتفاقاتی که در پس‌زمینه (مانند انفجار) رخ می‌دهد، نتیجه‌ای جذابی را به وجود می‌آورد.
همچنین شما در خلال مراحل می‌توانید از یار کمکی (آمیگو) در جریان مبارزات استفاده کنید. بازی دارای تنوع زیادی در اسلحه‌ها می باشد، به خصوص پس از آپگرید که کارایی متفاوتی را از خود نشان می دهند.شما در این عنوان سنگینی و حس اسلحه ها را  به خوبی حس خواهید کرد به ویژه در نسخه پلی استیشن 5 بازی که با استفاده از قابلیت هپتیک فیدبک تجربه ی متفاوتی را برای شما رقم خواهد زد.
برای پیشرفت در بازی مجبور خواهید بود به گشت و گذار و جست جو در محیط بپردازید که البته خیلی هم  لذت بخش است و با استفاده از وسایل نقلیه متنوع بازی مانند جت اسکی،هواپیما ،اسب و موتورسیکلت و اتومبیل می تواند تجربه خوبی را برای گیمر رقم بزند.طراحی محیط بازی با الهام از مناطق طبیعی و استوایی کشور کوبا به زیبایی انجام گرفته است و گاها با مناظر کارت پستالی در طول بازی رو به رو خواهید شد که این موضوع شامل مناطق شهری بازی هم می شود.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب