منوی سایت
سبد خرید

کارکرده NBA2k22 PS4

NBA2k22 PS4 کارکرده

توضیحات:

بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.

استودیوی Visual Concepts سازنده بازی NBA 2K22 تمام تلاش خود را برای ارتقاء گیم پلی این عنوان و بهبود آن به درستی انجام داده است و طبق صحبت های کارگردان بازی این عنوان فقط به نسخه های نسل نهمی توجه نداشته است و در نسخه امسال به پیشرفت نسخه نسل هشتمی هم توجه ویژه ای داشته اند. بازیکنان در دفاع و حمله آزادی عمل بیشتری پیدا کرده اند و دستشان برای حرکات انفرادی بازتر شده و واکنش های سریع تر و دقیق تری در جریان گیم پلی بازی مشاهده خواهند کرد و باید اضافه کرد نحوه رفتار و حرکت بازیکنان در زمین بسیار پویا و طبیعی شده است.
موشن‌های حرکتی بدون توپ بازیکنان در نسخه نسل نهمی با نسخه نسل هشتمی تفاوت های چشمگیری دارد اما انیمیشن هایی که برای مکانیزم های گیم پلی بازی طراحی شده است را می توان در تمامی نسخه ها مشاهده کرد. انیمیشن هایی که به صورت بصری در بازی تاثیر گذار بوده اند را می توانید فقط در نسخه نسل نهم مشاهده کنید ولی انیمیشن هایی که در مکانیزم گیم پلی بازی تاثیر گذار هستند کاملا در نسخه های هر دو نسل یکی هستند که با توجه به تفاوت قدرت سخت افزاری کاملا منطقی به نظر می رسد و به هیچ عنوان نمی توان سازندگان را برای این تفاوت ها سرزنش کرد.
در نسخه امسال سیستم تنفسی بازیکنان کاملا طبیعی شده است و شما در طول مسابقه مجبور خواهید بود به بازیکنان اصلی خود استراحت بدهید و از نیمکت ذخیره های خود هم استفاده کنید.سیستم سد توپ هم در بازی به طور کامل بازسازی شده است و در زمانی که بازیکنی یک پرتاب انجام می دهد یاران حریف می توانند آن توپ را به صورت خیلی طبیعی بلاک کنند.مد های بازی در نسخه نسل هشتمی پیشرفت ها و بهبود هایی داشته است و البته تغییرات در نسخه های نسل نهمی بسیار بیشتر و چشمگیر تر است. بازی در بخش صدا گذاری گزارشگران پیشرفت های بسیار خوبی داشته است وگزارشگران بازی در این نسخه دارای دیالوگ های بسیار متنوع و گسترده ای هستند .همین طور گویندگان افسانه ای قدیم و جدید که در ورزشگاه بازیکنان را صدا می زنند هم برای اولین بار به بازی اضافه شده است و تمامی تیم های حاضر در بازی در این بخش گویندگان افسانه ای داخل ورزشگاه به بازی اضافه شده اند. موسیقی های متن بازی هم مانند همیشه عالی هستند و کاملا برای یک بازی بسکتبالی مناسب هستند و مانند همیشه به صورت کلی بخش صدا گذاری بازی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.
بخش گرافیک بازی هم که همیشه در بالاترین سطح بوده است البته در نسخه نسل هشتم نمی توان گفت تغییرات عمده ای ایجاد شده است ولی باید اضافه کرد بهبودهایی در بخش بصری و فنی داشته است اما اگر انتظار یک تغییر بزرگ در بخش گرافیک بازی را دارید باید گفت سازندگان توجه ویژه ای به نسخه نسل نهمی در زمینه گرافیک داشته اند.در مجموع NBA 2K22 بهترین شبیه ساز بسکتبالی است که تجربه خواهید کرد و فرقی نمی کند این عنوان را در چه کنسولی تجربه می کنید چرا که جدای از بحث نسل های کنسولی NBA امسال بسیار غنی تر و کامل تر از نسخه سال گذشته است و بهترین تجربه بسکتبالی خود را در NBA 2K22 خواهید داشت.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب