منوی سایت
سبد خرید

2K Games

تولید کننده :: 2K Games مدل :: PS5
WWE 2K22 PS5در WWE2K22 باگ‌ها و مشکلات فنی به صورت قابل توجهی کم شده‌اند و بازی نسبتا روان و بدون مشکل اجرا می‌شود. ضمن اینکه باید اشاره کرد این تنها جزء بهبود یافته بازی نیست.بهترین طراحی چهره ها را در کل سری می توانید در این مجموعه مشاهده کنید. کیفیت طراحی شخصیت‌ها پیشرفت فوق العاده ای داشته است و..
1,190,000 تومان
تولید کننده :: 2K Games مدل :: Second-Hand
WWE 2K22 PS4 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.در WWE2K22 باگ‌ها و مشکلات فنی به صورت قابل توجهی کم شده‌اند و بازی نسبتا روان و بدون مشکل اجرا می‌شود. ضمن اینکه باید اشاره کرد این تنها جزء بهبود یافته بازی نیست.بهترین طراحی چهره ها را در کل سری می توانید در این مجموعه مش..
940,000 تومان
تولید کننده :: 2K Games مدل :: Reg All
Bioshock The Collection PS4 (پک شامل دو دیسک می باشد)   BioShock نسخه بازسازی شده BioShock بسته الحاقی Director’s commentary بسته الحاقی Museum of Orphaned Concepts بسته الحاقی Challenge rooms BioShock 2 نسخه بازسازی شده BioShock 2 بسته الحاقی Minerva’s Den بسته الحا..
900,000 تومان
تولید کننده :: 2K Games مدل :: Reg 2
Mafia Trilogy PS4 این پک شامل 3 عدد دیسک می باشد وقتی Mafia: Definitive Edition معرفی شد، تمام گیمر های قدیمی برای تجربه یک حس نوستالژی هیجان زده شدند تا دوباره در نسل هشتم داستان جذاب آن را با وضوح بیشتر از قبل (چه از نظر جزئیات داستان و چه گرافیک) تجربه کنند،عنوانی که شاید کمی نسبت به گذش..
790,000 تومان
تولید کننده :: 2K Games مدل :: Reg 2
Mafia Definitive Edition PS4 وقتی Mafia: Definitive Edition معرفی شد، تمام گیمر های قدیمی برای تجربه یک حس نوستالژی هیجان زده شدند تا دوباره در نسل هشتم داستان جذاب آن را با وضوح بیشتر از قبل (چه از نظر جزئیات داستان و چه گرافیک) تجربه کنند،عنوانی که شاید کمی نسبت به گذشته متفاوت باشد ولی هن..
640,000 تومان
تولید کننده :: 2K Games مدل :: Reg 2
Borderlands 3 PS4 ساختن یک دنباله برای یک حماسه خطری بزرگ است که نویسندگان ،برنامه نویسان و ناشران هنگام تصمیم گیری برای ادامه داستان های خود با شخصیت های جدید ،مکانیک های جدید و مکان های جدید می گیرند.از زمان انتشار اولین بوردرلندز در سال۲۰۰۹ شاهد ارایه دو داستان دیگر در جهان بوردرلندز بودیم اما..
450,000 تومان
کارکرده W2K22 PS5
موجود نیست
تولید کننده :: 2K Games مدل :: PS5-Second-Hand
WWE 2K22 PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.در WWE2K22 باگ‌ها و مشکلات فنی به صورت قابل توجهی کم شده‌اند و بازی نسبتا روان و بدون مشکل اجرا می‌شود. ضمن اینکه باید اشاره کرد این تنها جزء بهبود یافته بازی نیست.بهترین طراحی چهره ها را در کل سری می توانید در این مجموعه مشاه..
ناموجود
کارکرده W2K20 PS4
موجود نیست
تولید کننده :: 2K Games مدل :: Second-Hand
W2K20-WWE 2K20 PS4 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.  2Kبا ارائه WWE2K20 شما را به داخل رینگ دعوت می کند.با اولین نگاه به کاور بازی مشخص می شود شرایط امسال متفاوت از گذشته است،چرا که امسال به جای یک سوپر استار روی جلد،تصویر دو سوپراستار دیده می شود و این اولین..
ناموجود
نمایش 1 تا 12 از 71 (6 صفحه)