منوی سایت
سبد خرید

Spyro Xbox

 Spyro Reignited Trilogy

 

اکتیویژن با یکی دیگر از سری‌ بازی های محبوب و خاطره انگیز نسل ششم بازگشته است. بازی Spyro که مطمئنا بازی‌بازان کنسول پلی‌استیشن یک خاطرات بسیاری با آن دارند.

 

اکتیویژن سابقه‌ی بسیار خوبی در باز‌سازی بازی‌های خاطره انگیز پلی‌استیشن یک و عرضه‌ی آن‌ها برای پلتفرم‌های مختلف دارد. اکتیویژن پروژه‌ی نخست خود را با بازسازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy آغاز کرد. فروش بازی به قدری موفق بود که توانست در مجموع دوازده هفته بر صدر جدول فروش بریتانیا تکیه بزند و در حال حاضر نیز جایگاه خود را میان ۱۰ بازی پرفروش بریتانیا حفظ کند. موفقیت Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، اکتیویژن را به این فکر واداشت که به سراغ پروژه‌ی دوم خود برود. پروژه‌ی دوم این شرکت یکی دیگر از مجموعه‌های محبوب و خاطره انگیز پلی استیشن یک یعنی سری Spyro است. اکتیویژن در ماه مه از بازی Spyro Reignited Trilogy رونمایی کرد. این بازی در واقع شامل مجموعه‌ای از بازی‌های سری Spyro است که برای کنسول‌های نسل هشتم باز‌سازی شده‌اند. جالب است بدانید پیش فروش این بازی حتی از انتظارات سازندگان نیز فراتر رفته است و به نظر می‌رسد قرار است موفقیت یکی از دیگر سری‌های محبوب اکتیویژن یعنی Crash Bandicoot را تکرار کند.

 

در جریان انتشار این بازی، اخیرا تریلر زمان عرضه‌ی عنوان Spyro Reignited Trilogy منتشر شده که بخش‌های متفاوتی از هر سه نسخه را به کاربران نشان می‌دهد. وظیفه‌ی ساخت این بازی بر عهده‌ی استودیو Toys for Bob خواهد بود و شرکت بزرگ اکتیویژن (Activision) آن را منتشر خواهد کرد.

 
 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب