منوی سایت
سبد خرید

Activision

تولید کننده :: Activision مدل :: PS5
Call of Duty Black Ops Cold War PS5 بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops Cold War مانند تمامی نسخه های قبلی بسیار خوب عمل کرده است و اکثر ویژگی های آن نسخه را در خود جای داده است،ولی یک سری نکته ها و ویژگی های مخصوص خود را در این بخش دارد که این بازی را بیش از پیش جذاب کرده است.   ..
1,750,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Reg 2
Call of Duty Black Ops Cold War PS4 بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops Cold War مانند تمامی نسخه های قبلی بسیار خوب عمل کرده است و اکثر ویژگی های آن نسخه را در خود جای داده است،ولی یک سری نکته ها و ویژگی های مخصوص خود را در این بخش دارد که این بازی را بیش از پیش جذاب کرده است.   ..
1,630,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Reg 4
Crash Bandicoot 4 PS4 کمپانی اکتیویژن پس از عرضه نسخه های بازسازی شده عناوین Crash Bandicoot و Crash CTR که با موفقیت های زیادی همراه بود تصمیم به ساخت ادامه ی این سری گرفت و عنوان Crash Bandicoot 4: It’s About Time را توسط استودیو شعبه شانگهای خود و استودیو Toys for Bob  که در گذشته ..
1,570,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: PS5-Second-Hand
Call of Duty Black Ops Cold War PS5 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops Cold War مانند تمامی نسخه های قبلی بسیار خوب عمل کرده است و اکثر ویژگی های آن نسخه را در خود جای داده است،ولی یک سری نکته ها و ویژگی های مخصوص خود را در ..
1,380,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
Call of Duty Vanguard PS4 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد...
1,330,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Reg 2,Reg All
Crash Team Racing Nitro Fueled PS4 بازی Crash Team Racing Nitro Fueled با همان نقشه ها،اسلحه ها و شخصیت های قدیمی و با گرافیک کاملا بازسازی شده و به روز ,شما را هیجان زده خواهد کرد.بازی همانند نسخه قدیمی خود دارای بخش داستانی جذابی می باشد و تغییری در قسمت داستان بازی مشاهده نخواهید کرد. &n..
1,320,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
Call of Duty Black Ops Cold War PS4 کارکرده توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops Cold War مانند تمامی نسخه های قبلی بسیار خوب عمل کرده است و اکثر ویژگی های آن نسخه را در خود جای داده است،ولی یک سری نکته ها و ویژگی های مخصو..
1,150,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Reg 4,Reg All
Spyro Reignited Trilogy PS4   اکتیویژن با یکی دیگر از سری‌ بازی های محبوب و خاطره انگیز نسل ششم بازگشته است. بازی Spyro که مطمئنا بازی‌بازان کنسول پلی‌استیشن یک خاطرات بسیاری با آن دارند.   اکتیویژن سابقه‌ی بسیار خوبی در باز‌سازی بازی‌های خاطره انگیز پلی‌استیشن یک و عرضه‌ی ..
1,120,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 84 (7 صفحه)