منوی سایت
سبد خرید

Activision

تولید کننده :: Activision مدل :: Reg 2
Call Of Duty Modern Warfare 3 PS4Cross Gen Editionعنوان پلمپ می باشد..
2,890,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: PS5 Reg All
Call of Duty Black Ops Cold War PS5 بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops Cold War مانند تمامی نسخه های قبلی بسیار خوب عمل کرده است و اکثر ویژگی های آن نسخه را در خود جای داده است،ولی یک سری نکته ها و ویژگی های مخصوص خود را در این بخش دارد که این بازی را بیش از پیش جذاب کرده است.   ..
1,870,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Reg 2
Crash Bandicoot 4 PS4 کمپانی اکتیویژن پس از عرضه نسخه های بازسازی شده عناوین Crash Bandicoot و Crash CTR که با موفقیت های زیادی همراه بود تصمیم به ساخت ادامه ی این سری گرفت و عنوان Crash Bandicoot 4: It’s About Time را توسط استودیو شعبه شانگهای خود و استودیو Toys for Bob  که در گذشته ..
1,590,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Reg All
Crash Team Racing Nitro Fueled PS4 بازی Crash Team Racing Nitro Fueled با همان نقشه ها،اسلحه ها و شخصیت های قدیمی و با گرافیک کاملا بازسازی شده و به روز ,شما را هیجان زده خواهد کرد.بازی همانند نسخه قدیمی خود دارای بخش داستانی جذابی می باشد و تغییری در قسمت داستان بازی مشاهده نخواهید کرد. &n..
1,580,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: PS5
Crash Team Rumble Deluxe PS5این عنوان نیاز به اینترنت و پلاس دارد..
1,500,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: NS
Crash Team Racing Nitro Fueled Nintendo Switch بازی Crash Team Racing Nitro Fueled با همان نقشه ها،اسلحه ها و شخصیت های قدیمی و با گرافیک کاملا بازسازی شده و به روز ,شما را هیجان زده خواهد کرد.بازی همانند نسخه قدیمی خود دارای بخش داستانی جذابی می باشد و تغییری در قسمت داستان بازی مشاهده نخواه..
1,500,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Reg 2
Call Of Duty Modern Warfare PS4   استودیوInfinity Ward و کمپانی Activision امسال با انتشار نسخه جدید CALL OF DUTY MODERN WARFARE یک شروع جدید از یک عنوان محبوب و کلاسیک را ارائه داد و موفقیت های گذشته را دوباره تکرار کرد.   .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_ifra..
1,380,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 94 (8 صفحه)