منوی سایت
سبد خرید

Activision

تولید کننده :: Activision مدل :: PS5
Call of Duty Black Ops Cold War PS5 بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops Cold War مانند تمامی نسخه های قبلی بسیار خوب عمل کرده است و اکثر ویژگی های آن نسخه را در خود جای داده است،ولی یک سری نکته ها و ویژگی های مخصوص خود را در این بخش دارد که این بازی را بیش از پیش جذاب کرده است.   ..
1,650,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: PS5-Second-Hand
توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. Call of Duty Black Ops Cold War PS5 بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops Cold War مانند تمامی نسخه های قبلی بسیار خوب عمل کرده است و اکث..
1,400,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Reg 2
  Crash Team Racing Nitro Fueled   بازی Crash Team Racing Nitro Fueled با همان نقشه ها،اسلحه ها و شخصیت های قدیمی و با گرافیک کاملا بازسازی شده و به روز ,شما را هیجان زده خواهد کرد.بازی همانند نسخه قدیمی خود دارای بخش داستانی جذابی می باشد و تغییری در قسمت داستان بازی مشاهده ن..
799,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.   Call Of Duty Modern Warfare   استودیوInfinity Ward و کمپانی Activision امسال با انتشار نسخه جدید CALL OF DUTY MODERN WARFARE یک شروع ..
750,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Xbox-Second-Hand
توجه: قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. Call of Duty WWII Xbox ..
490,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
Call of Duty Black Ops 3 توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
230,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
Call Of Duty infinite Warfare توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
189,000 تومان
کالکتور Call of Duty MW Collectors Edition کالکتور Call of Duty MW Collectors Edition
موجود نیست
تولید کننده :: Activision مدل :: collector`s
Call of Duty MW Collector`s Edition محتویات داخل جعبه: تمام موارد داخل تصویر (کالا اورجینال)   Collector’s Edition Includes: PHYSICAL ITEMS: Call of Duty: Modern Warfare game, Night Vision Goggles, Display Stand for Night Vision Goggles, Steelbook DIGITAL IN-GAME ITE..
ناموجود
کارکرده TMNT Turtles کارکرده TMNT Turtles
موجود نیست
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
TMNT Turtles توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
ناموجود
کارکرده Spyro Reignited Trilogy کارکرده Spyro Reignited Trilogy
موجود نیست
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.   Spyro Reignited Trilogy   اکتیویژن با یکی دیگر از سری‌ بازی های محبوب و خاطره انگیز نسل ششم بازگشته..
ناموجود
کارکرده Sekiro Shadows Die Twice کارکرده Sekiro Shadows Die Twice
موجود نیست
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.   Sekiro Shadows Die Twice   سکیرو یک عنوان سوم شخص اکشن ماجراجویی است.بازی در دوران تاریخی سنگوکو جریان دارد..
ناموجود
کارکرده Destiny 2 کارکرده Destiny 2
موجود نیست
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
Destiny 2 توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
ناموجود
نمایش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)