منوی سایت
سبد خرید

Activision

تولید کننده :: Activision مدل :: PS5
Call of Duty Black Ops Cold War PS5 بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops Cold War مانند تمامی نسخه های قبلی بسیار خوب عمل کرده است و اکثر ویژگی های آن نسخه را در خود جای داده است،ولی یک سری نکته ها و ویژگی های مخصوص خود را در این بخش دارد که این بازی را بیش از پیش جذاب کرده است.   ..
1,499,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Reg 2
Call of Duty Black Ops Cold War بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops Cold War مانند تمامی نسخه های قبلی بسیار خوب عمل کرده است و اکثر ویژگی های آن نسخه را در خود جای داده است،ولی یک سری نکته ها و ویژگی های مخصوص خود را در این بخش دارد که این بازی را بیش از پیش جذاب کرده است.   ...
1,399,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Reg 2
Crash Bandicoot 4 کمپانی اکتیویژن پس از عرضه نسخه های بازسازی شده عناوین Crash Bandicoot و Crash CTR که با موفقیت های زیادی همراه بود تصمیم به ساخت ادامه ی این سری گرفت و عنوان Crash Bandicoot 4: It’s About Time را توسط استودیو شعبه شانگهای خود و استودیو Toys for Bob  که در گذشته ساخت نسخه..
1,239,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Reg 2
  Crash Team Racing Nitro Fueled   بازی Crash Team Racing Nitro Fueled با همان نقشه ها،اسلحه ها و شخصیت های قدیمی و با گرافیک کاملا بازسازی شده و به روز ,شما را هیجان زده خواهد کرد.بازی همانند نسخه قدیمی خود دارای بخش داستانی جذابی می باشد و تغییری در قسمت داستان بازی مشاهده ن..
930,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
Call of duty Modern Warfare Remastered توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
510,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Xbox-Second-Hand
توجه: قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. Call of Duty WWII Xbox ..
490,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
470,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. Call Of Duty Black Ops 4   Call of Duty: Black Ops 4 یکی از مورد انتظارترین بازی‌های پاییز امسال است منتشر شد. استودیو تری‌ آرک و کمپانی ..
240,000 تومان
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
Destiny 1 توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
90,000 تومان
کالکتور Call of Duty MW Collectors Edition کالکتور Call of Duty MW Collectors Edition
موجود نیست
تولید کننده :: Activision مدل :: collector`s
Call of Duty MW Collector`s Edition محتویات داخل جعبه: تمام موارد داخل تصویر (کالا اورجینال)   Collector’s Edition Includes: PHYSICAL ITEMS: Call of Duty: Modern Warfare game, Night Vision Goggles, Display Stand for Night Vision Goggles, Steelbook DIGITAL IN-GAME ITE..
ناموجود
کارکرده TMNT Turtles کارکرده TMNT Turtles
موجود نیست
تولید کننده :: Activision مدل :: Second-Hand
TMNT Turtles توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
ناموجود
نمایش 1 تا 12 از 63 (6 صفحه)