منوی سایت
سبد خرید

Star Wars JEDI fallen order

Star Wars JEDI fallen order
موجود نیست
Star Wars JEDI fallen order
  • وضعیت موجودی :: موجود نیست
  • تولید کننده :: EA Games
  • مدل :: Reg 2
ناموجود

Star Wars JEDI
fallen order
 
عنوان جدید STARWARS: Jedi Fallen Order بر خلاف دو عنوان قبلی سری استاروارز کاملا داستان محور است و دیگر EA از سیاست های خاص خود حداقل در این عنوان دست برداشته است.
 
 

بازی داستان یک جدای جوان و ماجراجو به نام  Cal Kestisرا روایت می کند که به دنبال یافتن معنای حقیقی زندگی و کمک به Force در برپایی مجدد شورای جدای است.او به دلیل اتفاقی با سربازان امپراتوری درگیر می شود و تا مرز کشته شدن پیش می رود،اما با کمک یک سفینه دوست از این ماجرا نجات می یابد و ماجراجویی شما و Cal از اینجا آغاز می شود.
 

استودیوی Respawn برای ساخت این عنوان از عناوین موفق زیادی ایده گرفته است.برای مثال در بخش روایت داستانی بازی شباهت زیادی به سری آنچارتد دارد و برای مبارزات از ترکیبی عالی از مبارزات خدای جنگ و سری سولز الگو برداری شده است و تمامی این ها در کنار هم یک هویت جدید و بی نقص و البته با اصالت برای این عنوان به وجود آورده است.
 

سیستم مبارزات بازی ساده است ولی نیاز به عکس العمل سریع دارد و سلاح اصلی شما در مبارزه ها شمشیر لیزری Cal است ولی این تنها سلاح او نیست،Cal قدرتهای متفاوتی دارد که استفاده از آنها را در طول بازی یاد خواهید گرفت.
 

جدای از سیستم مبارزات عالی بازی سازندگان بخش زیادی از بازی را به گردش در محیط و حل پازل ها اختصاص داده اند که در این بخش هم کار عالی از آب درآمده است.دنیای بازی شامل شش سیاره مختلف می شود که هر کدام شرایط اقلیمی خاص خود را دارند و دشمنان شما در این شش سیاره با هم متفاوت هستند.
 

بازی از نظر طراحی هنری و گرافیکی چشم نواز است.موسیقی بازی به خوبی کار شده است و از صدا پیشگان خوبی در بازی استفاده شده است که تمامی این ها در کنار هم یک استاروارز بی نقص و کامل ساخته است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی