منوی سایت
سبد خرید

Captain Tsubasa Rise of New Champions PS4

Captain Tsubasa Rise of New Champions PS4
موجود نیست
Captain Tsubasa Rise of New Champions PS4
  • وضعیت موجودی :: موجود نیست
  • تولید کننده :: Bandai Namco Games
  • مدل :: Reg All
ناموجود

Captain Tsubasa Rise of New Champions PS4

دراین بازی  به داستان آن و محتوای اولیه که همان انیمه معروف سال های نه چندان دور یعنی انیمیش فوتبالست ها هست ، توجه و دقت بسیاری شده است ، چرا که NAMCO  سعی کرده است از مسیراین انیمه بسیار دوست داشتنی فاصله نگیرد تا دچار خشم و نا رضایتی مخاطبان خود نشود زیرا که CAPTIN TSUBASA  فقط یک انیمه نیست بلکه داستان زندگی و کودکی بسیاری از کودکان و نوجوانان در دوره خود می باشد .

 
 

بازی دارای دو بخش مجزا به نام JOURNEY می باشد که بخش ابتدایی آن CAPTAIN TSUBASA  و بخش دوم NEW HEROنام دارد . در بخش اول در نقش کاپیتان محبوب این مجموعه و در تیم NANKATSU شما در دوره رقابت های کشوری به مصاف تمامی اسامی نام آشنا این مجموعه مانند کاکرو یوگا ، تاکشی ساوادا ، تارو میساکی ، ایشی زاکی ، برادران تاچی بانا ،ماتسو یاما ، میزوگی ، واکاشی زوما و ... خواهید رفت تا علاوه بر اشنا شدن با محیط بازی وپس ازآن  قرار گرفتن در بخش NEW HERO لذت شرکت فردی را در این مجموعه پر خاطره را در نقش کاپیتان سوباسا اوزارا هم داشته باشید .

 


بخش اصلی داستان در قسمت NEW HERO انجام می شود و شما می بایست در این بخش علاوه بر ساختن شکل ظاهری خود به انتخاب پست یا همان منطقه ایفای نقش خود و سپس انتخاب یکی از سه تیم فورانو و موساشی یا توهو در این بازی مهیج اقدام کنید . گیم پلی این بخش بیش از 40 ساعت می باشد که شما می بایست این بار علاوه بر رقابت با رقبای بخش قبل سعی کنید این بار CAPTAIN TSUBASA را هم شکست دهید تا بعد از اتمام مسابقات باشگاهی این بار در کنار تمامی شخصیت های خاطره انگیز ژاپنی این بار در قالب تیم ملی به مصاف دیگر رقبای این مجموعه مانند پیر فرانسوی ، مولر المانی ، دیاز ارژانتینی ، اشنایدر و ... در قامت یک تیم ملی بروید .

 


بخش NEW HERO مانند بخش ولتای FIFA  درخت مهارت دارد که شما میتوانید کارکتر ساخت خود را در بخش های سرعتی ، قدرتی و تکنیکی قدرتمند کنید ، علاوه بر این افزایش مهارت بازیکن شما در هر بخش بستگی به نوع عملکرد شما در بازی نیز دارد ، یعنی این که اگر شما در بازی بیشتر به شوت زدن از راه دور و گل زدن اقدام کنید ، شمادر بخش قدرتی و شوت پیشرفت خواهید کرد ، پس باید توجه داشت که افزایش مهارت بازیکن شما فقط محدود به درخت مهارت نمی باشد و به نوع بازی شما هم بستگی خواهد داشت .فاکتور های نقش آفرینی در این بازی به این جا هم محدود نمی شود بلکه نحوه همکاری شما باتعدادی از بازیکنان و دوستی با آنها منجر به پیشرفت شما خواهد شد و در نهایت زمانی که پنج فوتبالیست با بابیشترین درجه دوستی در تیم مشخص شدند مهارت های آنها با سرعت بیشتری در کنارهم پیشرفت خواهد کرد .و تبدیل به بازیکنان کلیدی تیم خواهید شد .

 


در بخش گیم پلی بازی برخلاف نسخه های قبلی اولا شما یک بازی فوتبال شبیه سازی شده همانند FIFAوPESخواهید دیدو دوما پیروزی و شکست شما کامل به مهارت شما در زمین بازی بستگی داشته و هیچ خبری از توقف بازی وانتخاب های پر وقفه و خارج بودن اتفاقات بازی از دست شما نیست و تمامی فاکتورها و یا المان های یک فوتبال واقعی قابل مشاهده می باشد .

 


اگر در این فکر هستید که بازدن شوت های آتشین و یا چرخشی شبیه ساز فوتبال بی نتیجه است ، سخت در اشتباه هستید زیرا در این نسخه هر بازیکن شما دارای یک نوار استامینا می باشد که با زدن تکل و شوت و... از مقدار آن کاسته خواهد شد و شما تعداد محدودی از شوت ها و هنرهای فردی هر بازیکن را می توانید در یک مسابقه استفاده کنید و همچنین نوار استامینا بازیکن حریف (به عنوان مثال دربازه بان تیم مقابل) هم بر نتیجه تصمیم شما تاثیر خواهد داشت .

 


علاوه بر نوار استامینا یک نوار دیگر در قسمت پایین این بخش به نام GAUGEبه چشم می خورد که این نوار با انجام پاس ، تکل موفق و ... در طول بازی پر خواهد شد که پس از پرشدن این نوار شما میتوانید با دکمه L2 حالت V-ZONEرا فعال نمایید که در این حالت شما می توانید تکل ها ، پاس ها و شوت های بهتر و قدرت مند تری را به سمت دروازه حریف روانه کنید و استامینا کمتری را در این حالت از دست بدهید .

 


خارج از برسی فنی بازی باید به این نکته توجه کرد که سازندگان بازی بسار تلاش کرده اند که بازی از از انیمه خود فاصله نگیرد و خاطرات و نگاه مخاطبان خود را دچار تردید نسبت به این بازی نکند ،به عنوان مثال شوت های کاپیتان محبوب TSUBASAویا کاکرو در حالت SUPER SHOTهمچنان بعد از در یافت واکاشی زوما ممکن است در آغوش آنها جای بگیرد و یا برخلاف آن ، در یافت توپ توسط یک دربازبان معمولی باعث شود او با توپ وارد دروازه گردد تا خاطرات همان انیمه مشهور و قدیمی در ذهن هواداران آن زنده گردد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب