منوی سایت
سبد خرید

Bandai Namco Games

تولید کننده :: Bandai Namco Games مدل :: Reg 2
 Dark Souls Trilogy PS4   توضیحات: این عنوان دارای 3 عدد دیسک می باشد. 1.Dark Souls Remastered 2.Dark Souls II 3.Dark Souls III و تمام DLC ها .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-..
1,550,000 تومان
تولید کننده :: Bandai Namco Games مدل :: Reg 2
Little NightMares I and IIتوضیحات:هر دو بازی در یک دیسکداستان بازی در منطقه ای عجیب در شهر Pale City  جریان دارد و شما در نقش مونو پسرک تنها و بی دفاعی قرار می گیرید که باید خود را به برج رادیویی برساند که با امواج خود زندگی ساکنین شهر را دگرگون کرده است،ولی قبل از هر چیزمونو باید با تهدیداتی..
1,080,000 تومان
تولید کننده :: Bandai Namco Games مدل :: Reg 2
Little NightMares II Day One Edition PS4داستان بازی در منطقه ای عجیب در شهر Pale City  جریان دارد و شما در نقش مونو پسرک تنها و بی دفاعی قرار می گیرید که باید خود را به برج رادیویی برساند که با امواج خود زندگی ساکنین شهر را دگرگون کرده است،ولی قبل از هر چیزمونو باید با تهدیداتی که ..
850,000 تومان
تولید کننده :: Bandai Namco Games مدل :: Reg 2
Cyberpunk 2077 PS4 + به همراه ArtbookPS4-PS5(قابل اجرا بر روی پلی استیشن 5)   . ..
760,000 تومان
تولید کننده :: Bandai Namco Games مدل :: Reg 2
Captain Tsubasa Rise of New Champions دراین بازی  به داستان آن و محتوای اولیه که همان انیمه معروف سال های نه چندان دور یعنی انیمیش فوتبالست ها هست ، توجه و دقت بسیاری شده است ، چرا که NAMCO  سعی کرده است از مسیراین انیمه بسیار دوست داشتنی فاصله نگیرد تا دچار خشم و نا رضایتی مخاطبان خ..
700,000 تومان
تولید کننده :: Bandai Namco Games مدل :: Reg All
Ace Combat 7 Skies Unknown PS4 انتظار ها به پایان رسید و نسخه جدیدی از سری بازی Ace Combat به بازار عرضه شد.عنوان جدید این سری بازی با نام Ace Combat 7-Skies Unknown می باشد.بسیاری از بازیبازان و مردم علاقمند به تجربه پرواز هستند، تجربه کردن عنوان جدید شرکت Bandai namco بسیار امیدوار کننده خ..
680,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 91 (8 صفحه)