منوی سایت
سبد خرید

Bandai Namco Games

تولید کننده :: Bandai Namco Games مدل :: Xbox
Little NightMares II Day One Edition Xbox one/Xbox Seriesداستان بازی در منطقه ای عجیب در شهر Pale City  جریان دارد و شما در نقش مونو پسرک تنها و بی دفاعی قرار می گیرید که باید خود را به برج رادیویی برساند که با امواج خود زندگی ساکنین شهر را دگرگون کرده است،ولی قبل از هر چیزمونو باید با ..
1,050,000 تومان
تولید کننده :: Bandai Namco Games مدل :: PS5
توضیحات:قبل از ثبت سفارش با مدیریت هماهنگ بفرمایید. Subnautica Below Zero ..
920,000 تومان
Captain Tsubasa Rise of New Champions
موجود نیست
تولید کننده :: Bandai Namco Games مدل :: Reg 2
Captain Tsubasa Rise of New Championsتوجه:این کالا با یک روز تاخیر ارسال می شود. دراین بازی  به داستان آن و محتوای اولیه که همان انیمه معروف سال های نه چندان دور یعنی انیمیش فوتبالست ها هست ، توجه و دقت بسیاری شده است ، چرا که NAMCO  سعی کرده است از مسیراین انیمه بسیار دوست داشتنی فا..
800,000 تومان
تولید کننده :: Bandai Namco Games مدل :: Reg 2
Little NightMaresداستان بازی در منطقه ای عجیب در شهر Pale City  جریان دارد و شما در نقش مونو پسرک تنها و بی دفاعی قرار می گیرید که باید خود را به برج رادیویی برساند که با امواج خود زندگی ساکنین شهر را دگرگون کرده است،ولی قبل از هر چیزمونو باید با تهدیداتی که بر سر راهش قرار دارد دست و پنجه نر..
789,000 تومان
تولید کننده :: Bandai Namco Games مدل :: Reg 2
Fast & Furious Crossroads   .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;}   ..
780,000 تومان
تولید کننده :: Bandai Namco Games مدل :: Xbox one
  Ace Combat 7 Skies Unknown   انتظار ها به پایان رسید و نسخه جدیدی از سری بازی Ace Combat به بازار عرضه شد.عنوان جدید این سری بازی با نام Ace Combat 7-Skies Unknown می باشد.بسیاری از بازیبازان و مردم علاقمند به تجربه پرواز هستند، تجربه کردن عنوان جدید شرکت Bandai namco بسیار ..
780,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 59 (5 صفحه)