منوی سایت
سبد خرید

Watch Dogs LEGION

Watch Dogs LEGION

سومین نسخه از بازی واچ داگز یعنی WATCH DOGS LEGION  این بار شما را به زمان آینده ی نزدیک درشهر لندن می برد. اما شهرلندن دیگر مانند سابق نیست و پر شده است از بمب گذاری و حملات تروریستی که موجب شکل گرفتن گروه های مختلفی شده است که شهر را کنترل می کنند و در این بین مقصر حوادث تروریستی گروه هکر DedSec  شناخته می شود و حال شما در نقش افراد این گروه باید برای اثبات بی گناهی گروه خود عاملان حملات تروریستی را شناسایی کنید.

 

 

همان طور که می دانید در این نسخه خبری از شخصیت اصلی نیست و تمام NPC های بازی قابل کنترل هستند و شما به صورت یک شخصیت تصادفی وارد داستان بازی می شوید و وظیفه دارید با صحبت با NPC ها و انجام ماموریت های آن ها گروه DedSec را گسترش دهید و نفوذ خود را در شهر زیاد کنید تا عاملان حملات تروریستی شناسایی شوند.

 


بازی به لطف تنوع شخصیت ها، آزادی عمل زیادی به شما می دهد،برای مثال می توانید با انتخاب یک قاتل حرفه ای ماموریت خود را مانند یک بازی شوتر پر از تیراندازی و خشونت پیش ببرید و یا همان ماموریت را با یک هکر بدون درگیری با کسی و به صورت مخفیانه انجام بدهید.بازی از تنوع مراحل خوبی برخوردار است و مراحل فرعی بازی و فعالیت هایی مانند مسابقات رزمی زیرزمینی و حرکات نمایشی با توپ فوتبال و سرقت اتومبیل جذابیت زیادی دارند.

 


در مورد گرافیک قطعا بهترین گرافیک سری واچ داگز را تجربه خواهید کرد و بازی از نظر بصری بسیار جذاب است و طراحی های محیطی بازی هم به خوبی انجام شده است که در این باره باید گفت زیبا ترین لندن در بازی های ویدیویی پیش روی شماست.

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی