منوی سایت
سبد خرید

Star Wars Squadrons


Star Wars SQUADRONS
جنگ ستارگان اسکادران جذاب ترین تجربه نبرد فضایی درمجموعه جنگ ستارگان است. در حالی که Squadrons بیشتر شبیه به یک عنوان مولتی پلیر آنلاین است ولی از یک کمپین بسیار عالی برای شروع بازی برخوردار است که قطعا یک تجربه فوق العاده جذاب و جدید را برای شما رقم خواهد زد.
 
 

این کمپین داستان دو خلبان جدید را دنبال می کند. یکی در اسکادران New Republic’s Vanguard ، و دیگری در اسکادران Galactic Empire’s Titan ودر طول مدت ،داستان شما را بین این دو نفر جابه جا می کند تا چگونگی واکنش امپراتوری به برنامه های جمهوری جدید را تماشا کنید.کمپین بازی 16 مرحله دارد که تنوع خوبی در سناریوهای بازی را شاهد هستیم، به خصوص مراحل پایانی که بسیار حماسی هستند و شما را تحت تاثیر قرار خواهند داد.
 

در بازی هدایت چند نمونه فضانورد با قابلیت های عملیاتی مختلف مانند جنگنده شکاری،بمب افکن وشناسایی را که قابلیت شخصی سازی دارند بر عهده خواهید داشت که بسیار جذاب است. یکی دیگر از جذابیت های بازی پشتیبانی تمام مراحل از عینک واقعیت مجازی است که هیجان خاصی به بازی می بخشد.
 

بازی در قسمت آنلاین به دو بخش  5v5 deathmatches  و fleet battles تقسیم می شود، در بخش مسابقه های مرگ به نبردهای هوایی رو در رو خواهید پرداخت و در قسمت نبرد ناوگان ها به درگیری های بزرگتر می پردازید تا سفینه اصلی رغیب را نابود کنید که واقعا نبرد های هیجان انگیزی را در قسمت آنلاین پیش رو خواهید داشت.
 
 
Squadrons موفق شده است که به خوبی تمام حس و حال جنگ‌های فضایی فیلم‌های سری را منتقل کند به خصوص با گرافیک بالای بازی و صداگذاری فوق العاده،خود را بیش از پیش در این نبرد کهکشانی حس خواهید کرد به ویژه زمانی که تمام این ها را با عینک واقعیت مجازی تجربه کنید.در آخر اگر از طرفداران بازی های هواپیمایی و یا از طرفداران جنگ ستارگان هستید بدون شک این بازی مخصوص شما ساخته شده است. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید