Hitman 2

 

Hitman 2

هنگامی که حرف از بازی‌های مخفی کاری به میان می‌آید، چندین عنوان همانند سری بازی‌های Splinter Cell یا Metal Gear Solid و … هستند که سریع به ذهن می‌رسند. ولی اگر “بازی مخفی کاری” را به “قاتل” تغییر دهیم، احتمالا دیگر نام سم فیشر و سالید اسنیک به ذهنتان خطور نمی‌کند و تنها یک اسم است که بی تردید به ذهن تمامی بازی‌بازان جهان می‌آید: مامور ۴۷.
 
 

شخصی که برای هدف‌های کشورش به ماموریت نمی‌رود و تنها وظیفه‌ی او به قتل رساندن فرد خاصی است. بازی Hitman 2  بار دیگر قرار است ماموریت‌های جدیدی را با مامور ۴۷ تجربه کنیم. اما محتویات بازی تنها به این‌جا ختم نمی‌شود و استودیوی آی او اینتراکتیو به تازگی اعلام کرده است که تمام مراحل فصل اول در Hitman 2 قابل بازی خواهند بود.
 

اماکن متنوع و محیط‌های مهیج از جذاب‌ترین گزینه‌های سری Hitman هستند که بازی جدید هم خوشبختانه در این موضوع کم ندارد.Agent 47 به عنوان شخصیت اصلی سری Hitman با سفر به نقاط مختلف دنیا و قرار گرفتن در میان مردم، دست به آدم‌کشی‌های خود می‌زند. استودیو IO Interactive به عنوان سازنده Hitman 2، در گذشته از شهر میامی و جنگل‌های بارانی کلمبیا رونمایی کرده بود که قسمتی از مکان‌های قابل بازی قلمداد می‌شوند.
 

اولین هدف Elusive مامور ۴۷ در واقع شان بین (Sean Bean) بازیگر مشهور بریتانیایی خواهد بود. شان بین در طول دوران حرفه‌ای خود نقش‌های متفاوتی را به عهده داشته و مرگ‌های متفاوتی را برروی صحنه تجربه کرده است. وی در Hitman 2 نقش Mark Faba، عضو سابق MI6 را به عهده دارد که سازمانی به نام The Undying ( مشتکل از قاتلان حرفه‌ای) تاسیس کرده و به نظر می‌رسد قرار است مرگ را در نقش جدیدی تجربه کند. جالب است بدانید هر یک از شش مکان قابل بازی Hitman 2 دارای چالش‌ها و ماموریت‌های متفاوتی هستند و مامور ۴۷ قبل از این‌که به سراغ هر یک از هدف‌های خود برود، باید به دقت کارهای روزانه‌ی آن‌ها را بررسی کند. یکی از ماموریت‌هایی که در نسخه‌ی ۲۰۱۶ نیز شاهد آن بوده‌ایم، ماموریت‌های زمان‌دار هستند. به بیان ساده‌تر مامور ۴۷ باید در مدت زمان مشخصی هدف خود را به قتل رسانده و ماموریت خود را تکمیل کند.
 

شرکت برادران وارنر (Warner Bros) و استودیو IO Interactive با انتشار تریلری از بخش چندنفره بازی Hitman 2 با نام Ghost Mode رونمایی کرد. در این حالت یک در مقابل یک، دو بازی‌باز در نقشه‌‌ای برای از بین بردن هدف‌های مشخص شده، مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت. هدف‌‌ها به صورت تصادفی انتخاب خواهند شد و با از بین بردن هر یک، هدف بعدی نیز مشخص می‌شود. نخستین فردی که بتواند ۵ هدف را از بین ببرد، برنده این رقابت خواهد بود.البته کشتن پنج نفر به این آسانی‌ها نخواهد بود، چراکه این بخش از قوانین خاصی پیروی می‌کند و شما باید تمام تلاش خود برای استفاده از روش‌های خلاقانه را به کار ببرید.
 
 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب