منوی سایت
سبد خرید

Resident Evil Village PS5


Resident Evil Village

Resident Evil Village  توانسته است با ایجاد تغییراتی اساسی در ساختار مجموعه، تجربه‌ای تازه را خلق کند و حالا سازندگان بازی با همان فرمول موفق نسخه هفتم، توانسته اند اثری ماندگارتر و کامل تر از نسخه قبل این سری پر طرفدار را عرضه کنند. شاید Resident Evil Village در نگاه اول شبیه به یک نسخه بهبودیافته و ارتقا یافته Resident Evil 7 به نظر برسد اما تلاش کرده تمامی نکات مثبتی که در گذشته باعث موفقیت این مجموعه شده بودند را در این نسخه بگنجاند. بازی‌ای که می‌تواند به عنوان اثری موفق در مجموعه Resident Evil شناخته شود.
حدود سه سال بعد از وقایع Resident Evil 7، ایتان و میا صاحب فرزندی به نام رز شده‌اند و با کمک کریس ردفیلد در کشوری اروپایی ساکن شده اند و ظاهرا کابوس خانه بیکرها فراموش شده است که کریس به همراه نیروهای همراهش به خانه آنها حمله می کنند و بازهم شما در نقش ایتان برای نجات رز پا به این روستای عجیب می گذارید.بازی در بخش ابتدایی در اکثر مواقع ساختاری سینمایی دارد و بسیار شبیه به نسخه چهارم مجموعه است. با ورود ایتان به روستا بدون شک شما بیاد نسخه چهارم و آن اتمسفر مرموز خواهید افتاد و شاهد معرفی شخصیتی به نام Duke هستید که نقش فروشگاه اصلی بازی را ایفا می‌کند. شما می‌توانید تجهیزات و اسلحه‌های مختلفی را از دوک خریداری کرده و آنها را ارتقا داده و یا حتی با پختن غذاهای مختلف، قدرت‌های ایتان را ارتقا دهید. سازندگان موفق شده اند تمامی نقاط قوت نسخه های دوم،سوم،چهارم و هفتم را در این عنوان جای دهند که این موضوع باعث تنوع خوبی در گیم پلی بازی شده است.
گرافیک بازی به معنای واقعی نسل نهمی است و سازندگان توانسته اند به خوبی از ظرفیت نسل جدید کنسول ها استفاده کنند و تمامی محیط‌های داخلی و خارجی بازی را با جزئیات بسیار زیاد طراحی کنند و جلوه های زیبایی را خلق کنند.به جز بخش گرافیک بازی نقاط قوت زیادی در بخش صدا و موسیقی،گیم پلی و طراحی پیچیده مراحل دارد که باعث می شود VILLAGE را عنوان عالی و کم نقص دانست.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب