Division 2

 

Division 2

 
دویژن ۲ یک بازی نقش افرینی اکشن سوم شخص می باشد, زمان لازم برای اتمام بخش داستانی حدود ۴۰ساعت است که مانند نسخه اول بازی هم به صورت تیمی هم به صورت تک نفره میتوان آن را به پایان رساند.بازی رده سنی بزرگسال را از esrb دریافت کرد که در آن شاهد خون، کلمات نا مناسب و صحنه های خشونت آمیز خواهید بود.
 
 

بازی دارای سه بخش میباشد:
۱بخش داستانی :
داستان این نسخه از بازی درباره بازماندگان پس از وقتیع قسمت اول بازی میباشد و اتفاقات هفت ماه پس از قسمت اول بازی را روایت میکند.
۲ بخش Conflict (PvP)
در این حالت شاهد رویارویی بازیکنان در مقابل هم در تیمهای چهار نفره در نقشه های مختلف خواهیم بود که این قسمت خود به دو بخش domination وskirmish در دسترس قرار دارد.
۳ بخش دارک زون Dark Zone
دارک زون در این نسخه تغییرات زیادی نسبت به نسخه اول بازی داشته که این با. به سه منطقه مختلف و مجزا تقسیم شده است که هر کدام سبک خاصی از بازی را طلب میکند برای مثال یک منطقه دارک زون باید در محیط های بزرگ و نبرد هایی با فاصله زیاد به مبارزه بپردازید و در یک منطقه دیگر مجبور به مبارزات نزدیک در محیط های کوچک خواهید پرداخت اما در مجموع محیط های دارک زون نسبت به نسخه اول بازی ۳برابر کوچک شده اند تا شاهد تراکم بازی بازان باشید و البته نحوه استخراج لوت ها هم شامل تغییراتی خواهد بود.
 

طبق گفته کارگردان بازی آقای تری اسپایر (terry spier) تعداد قابل توجهی از مکانیزم های بازی دوباره طراحی شده و از نظرات بازی بازان درباره نواقص نسخه اول به خوبی استفاده شده تا شاهد یک نسخه بی نقص تری از این بازی باشید و همچنین بخش کنترل٫شخصی سازی و دوربین بازی ارتقا پیدا کرده است و حتما حس خوبی را تجربه خواهید کرد.
 
 
اگر از ان دسته از افرادی هستید که به تنهایی به ماجرا جویی میپردازید دویژن ۲ انتخاب فوق العاده ای است ٫اگررمیخواهید به سرعت داستان بازی را به پایان برسانید و در سریعترین زمان به بالاترین سطح برسید ،این بازی مخصوص شماست و یا اگر هدف اصلی شما مبارزه با دیگر بازیبازان است دویژن دو برای شما ساخته شده است.در مجموع دویژن دو محتویات جذابی بزای هر سلیقه ای ارایه خواهد داد
.

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب