Far Cry New Dawn SuperBloom Edition Xboxone

 

Far Cry New Dawn SuperBloom Edition 
یکی از پرطرفدارترین بازی شرکت یوبی سافت بی شک عنوان Far cry است.قسمت جدید از این عنوان با نام Far Cry New Dawn به بازار عرضه شده است.این عنوان در ادامه عنوان قبلی (Far Cry 5) است و داستان 17 سال بعد از داستان قبل و بعد از انفجار بمب اتم را روایت می کند.تریلر زمان عرضه این عنوان را مشاهده کنید.
 
 
 
همانطور که در تریلر بازی مشاهده کردید محیط بازی با عنوان های قبلی به صورت کامل متفاوت می باشد و محیطی با رنگ های بسیار زیاد مشاهده می کنید که تلاش شده است تا به صورتی محیط را نشان دهند که بعد از بمب اتم طبیعت به صورت نسبی تمام شهر ها و ... را در بر گرفته است و با توجه به اینکه در عنوان های قبلی این موضوع دیده نشده بود می تواند موضوع و چالش جدید برای بازی بازان باشد.

 

تمام شخصیت های قسمت قبلی زنده مانده ودر این قسمت نیز حضور دارند،با توجه به شخصیت سازی و شخصیت هایی که در بازی است این عنوان داستان جذابی را برای شما به وجود خواهد آورد حتی اگر داستان های قبل را دنبال نکرده اید باز هم این قسمت شما را به داستان و بازی امید وار خواهد کرد.
 
 
 
در این قسمت از بازی هم شما می توانید لباس و اسلحه های خود را تغییر دهید و برای خود شخصیت متفاوتی را شکل دهید که در این عنوان نسبت به عنوان قبل پیشرفت هایی قابل توجهی ایجاد شده است که البته این تغییرات در داستان بازی تغییری ایجاد نخواهد کرد.یکی از لذت های همیشگی این عنوان گرفتن پایگاه های دشمن است که برای پیشرفت شما به پایگاه های دشمن حمله و می توانید خود را به پیشرفت برسانید و همچنین باید به این موضوع دقت داشته باشید که به پایگاه شما هم حمله می شود و شما باید خود را برای مقابله با این حمله ها آماده کنید.

 
 
درآخر باید به طرفداران این عنوان این امید واری را داد که Far Cry New Dawn عنوانی است که می تواند رضایت شما را جلب و امیدوار به قسمت های دیگر این عنوان کند.تغییرات گرافیکی و محیط بازی و اسلحه ها وداستان شما را با تجربه جدید رو به رو خواهد کرد.

 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب